“…omas nahas”

Galeriis Noorus on avatud Tartu Kõrgema Kunstikooli (TKK) nahadisaini osakonna üliõpilaste näitus “…omas nahas”, mis annab ülevaate erinevatest nahadisaini osakonnas õpetatavatest valdkondadest.

omas-nahas

 

TKK nahadisaini osakonna üliõpilaste näitusel „…omas nahas” on esindatud tööd alustades traditsioonilistest nahatehnikatest nii kujunduse, disaini kui restaureerimise vallas ning lõpetades keerukate disainilahendustega. Üliõpilaste töid iseloomustab ideede mitmekülgsus ja teostuse täpsus. Oma loomingulist potentsiaali ja tehnoloogilisi teadmisi näidatakse erinevate karpide, laegaste, köidete ja aksessuaaride näol. Osakonna restaureerimissuund on näitusel esindatud viimaste aastate lõputöödega.

Gerda Retteri Hong Kongi võidukott

Gerda Retteri Hong Kongi võidutöö

Liis Turnau ehteleagas

Liis Turnau ehtelaegas

Näituse ühendab tervikuks eksponeeritud esemete tegemiseks kasutatud materjal – nahk. Eesmärk on tutvustada üliõpilaste loomingu abil seda eksklusiivset, sooja ja naturaalset materjali ning pakkuda värskeid ideid naha kasutamiseks tänapäeva disainis. Näituse pealkiri omakorda annab vaatajale võimaluse lisada punktide asemele just enda emotsioonidele vastava sõna.

Liina Adamson- Ehte prantsuse köide

Liina Adamson-Ehte prantsuse köide

Näitus jääb avatuks 2. maini.

Galerii Noorus asub Tartus, Riia 11. Galerii on avatud T-L kl 10-17.
Näituste külastamine on tasuta.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar