Oma äri edendamine blogisfääris ja Instagramis

Veebruari viimasel nädalal, 27. ja 28. veebruaril viib meediaplatvorm Hello, Blogger esimese meistriklasside seminari Eesti äriettevõtete esindajatele, marketoloogidele ja blogijatele.

Ира Николаева Таня Иванова

Fotol: Irina Nikolajeva ja Tanja Ivanova

Seminari põhiülesanne on näidata kui tihedalt on internetiliiklus ja kogu reklaamindus seotud blogisfääriga.

Meistriklassid on jagatud kaheks: ärile ja blogijatele.

Esimesel päeval, 27. veebruaril viiakse meistriklass läbi ettevõtete esindajatele, marketoloogidele ja PR-spetsialistidele ning käsitlemisel on järgnevad teemad:
•    Blogisfääri trendid: miks äri peaks suunduma blogidesse.
•    Blogijatega koostöö tegemise vormid (presentatsioonid, blogituurid) näidistega, kuidas blogijatega töötada, kuidas hinnata efektiivsust
•    Instagrami liikumise reeglid
•    YouTube – uus suhtlusplatvorm

Teisel päeval, 28. veebruaril, kutsutakse vestlusringi blogijad, et rääkida brändi ja blogija koostöövormidest, aga ka teemadel nagu:
•    Uued blogiplatvormid ja nende eelised
•    Blogiga raha teenimise moodused
•    Eesti blogisfääri seisund ja selle arendamise väljavaated
•    Uued tendentsid blogisfääris ja sotsiaalvõrgustikes
•    Reaalsed instrumendid koostööks brändidega
•    Parimad reklaaminäited blogisafääris

* Meistriklasside seminari organiseerijaks on meediaplatvorm Hello, Blogger! —   www.helloblogger.ru -innovatiivne projekt blogijatele ja kommunikatsiooniagentuur, mis spetsialiseerub kaupade ja teenuste edendamisele blogisfääris. Agentuuri edulugude seas on blogituurid, individuaalselt väljatöötatud reklaamikampaaniad, blogisfääri sisesed konkursid ja Instagram. Agentuuri klientideks on rahvusvahelised brändid Lindex ja Love Republic, moenädal Mersedes Benz Fashion Week ja muuseum Ermitaaž.

Tanja Ivanova – meediaplatvormi HELLO,BLOGGER asutaja ja juht, fashion&lifestyle-blogger, moodsa ajakirjaniku konverentsi kaasasutaja, pildilavastaja. Peterburi suurima kaubanduskompleksi ТЦ «Галерея» ametlik blogija. Hetkel teeb koostööd erinevate väljaannetega, on SMM, blogimise ja moodsa ajakirjanduse lektoriks. Viimatised esinemised – RIW Voronež: “Professionaalsed blogijad ja blogijad, kes töötavad toidu eest: lugusid elust ja ärist”, “Vene reporteri” kool: “Fashion-ajakirjandus. Žanrid ja trendid”.

Irina Nikolajeva – meediaplatvormi  HELLO, BLOGGER peatoimetaja,  projekti manager, konverentsi HELLO, BLOGGER kaasasutaja, pulmaportaali onewed.ru peatoimetaja, ajakirjanik, ajakirja Cosmopolitan autor.

Reede: 11.00- 17.30 (10.30 registreerimine) firmadele 12€.
Laupäeva: 12.00 -16.00 (11.30 registreerimine) blogijatele 5€.

Seminar toimub: Istituto di Moda Burgo Eesti Moekoolis
Niine 11 Tallinn 10414 (3 korrus)

Kohtade arv on piiratud, eelregistreerimine: jelena@helloblogger.pro

 

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar