Õdus moeõhtu

5. augustil toimub Kuressaares Arensburgi Päikeseterrassil juba neljandat suve järjest moedisainer Tiina Talumehe lummav show. Seekord on show kahes osas, esitletakse nii couture kollektsiooni kui ka prêt-à-porter liini TIINA by Tiina Talumees.

Tiina Talumees LB52525

Foto: Oliver Moosus

Moe juurde pakub Arensburg võimalust nautida hõrku, mitmekäigulist õhtusööki. Muusikutena astuvad üles Kristiin Koppel ja Robin Mäetalu.

Pärast moeetendust on avatud pop-up butiik, kus saab esitletud rõivakollektsioonidega lähemalt tutvuda ja ka endale midagi meelepärast soetada. Mõlemad kollektsioonid on ainult sel õhtul saadaval eksklusiivse 30% allahindlusega.

Neli aastat on Arensburgi Lounge Muusas ning Päikeseterrassil toimunud mitmete kodumaiste moebrändide ning disainerite show’d, mida saadavad elav muusika ja maitsenaudingud. Sündmused on olnud väga populaarsed ja toovad moeelamuse koju kätte nii saarlasele kui ka mandrilt saabunud publikule.

Tiina-Talumees-LB52267-ONLINE

 

Tiina Talumees Moestuudio on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid kõrgmoodi viljelevaid moemaju, mis on valmistanud eritellimusel naisterõivaid nüüdseks juba 18 aastat. Kollektsioonid valmivad kvaliteetsetest kangastest Eesti parimate õmblejate käe all.

5. augustil pakutakse Päikeseterrassil lisaks hõrkudele roogadele veinivalikut Livikolt ning tervitusjoogiks Crafters London Dry Gin koos Fentimans toonikutega. Jumestuse eest hoolitseb Glo Minerals ja soengud sätib ilusalong LeLii.

Sümbioos moest, heast toidust ja muusikast Arensburgi Päikesterrassil reedel, 5. augustil algusega kell 19.00, õhtusöök kell 19.30.

Kolmekäigulise õhtusöögi, show ja kontserdi pilet on 39 eurot (sisaldab tervitusjooki).
Moe-show ja kontserdi pilet on 17 eurot.

Vihmase ilma korral toimub moe-show Arensburgi Lounge Muusas.

Info ja broneerimine: tel 4524707. Piletid müügil Lounge Muusas.

Lisa kommentaar