Naised Omas Mullis!

7.–10. märtsini toimub juba teist aastat Eesti suurim naistele suunatud Festival NOM / Naised Omas Mullis! Imelised päevad tervise-, ilu-, moe-, tarkuse- ja heaolumullis. 

nom

Foto: Sigrid Osa

Naistepäeva saabudes on ka festivali eesmärk märgata naist, panna naine märkama iseennast, et ta ei unustaks end pidevalt teisi aidates. Festivali peakorraldajate Triin Sepa ja Grete Pastaku sõnul on festivali programm nii mitmekesine, et iga naine leiab sealt endale midagi meelepärast. Festivali ajal võiks korraks unustada kodused kohustused ja ollagi „oma mullis” ning tunda elust mõnu.

nomnaised

Festivali korraldajad Triin Sepa ja Grete Pastaku

Festivaliidee sündis seoses 8. märtsiga, mil on ikka rahvusvahelist naistepäeva tähistatud. „Mõtlesimegi, kuidas omalt poolt elavdada kohalikku elu, külalisi märtsis Saaremaale meelitada. Nii otsustasimegi korraldada festivali naistele, et nad märkaksid iseennast ja ei unustaks teiste eest hoolitsedes omale aega võtta,” rääkisid Triin ja Grete.

Festivali programm on tihe. Neljapäeval, 7. märtsil õpitakse restoranis Arensburg tundma glamuurset ja pidulikku šampanjat. Seda jumalate jooki tuleb tutvustama Vinsdefrance esindaja Igor Sööt. „See mees teab mullist kõike, ta on väga elav ja legendaarne koolitaja,” kommenteerib Grete. Õhtut aitab korraldada Arensburgi veiniklubi. Peale šampanja nauditakse mullijoogi kõrvale sobivaid austreid ja kalamarja. Õhtu„Šampanja – jumalate jook” täpsem info siin.

Reedel, 8. märtsil on Meedla kojas naistele suunatud investeerimiskoolitus „Raha – valitse mängu”. Päeva moderaatoriks on investor Kristi Saare, kes on Naisinvestorite klubi asutaja ja Investeerimisraadio saatejuht. „Päeva eesmärk on julgustada naisi oma rahaasju rohkem kontrolli alla saama.  Investeerimist peetakse pigem meeste maailmaks, konverentsiga püüame seda müüti muuta! Tihti see, kuidas me rahast mõtleme, määrab meie tuleviku – kas raha hakkab meid valitsema või on meile antud kõik võimalused ise raha valitsemiseks! Eesmärk on anda kuulajale uus suhtumine rahasse, investeerimisse ja oma varade juhtimisse. Oodatud on loomulikult ka kõik mehed,” lausus Grete.
Tutvu konverentsi kavaga siin.

8. märtsi õhtul on Kuressaare kuursaalis heategevuslik õhtusöök „Oled ilus!”. „Oma tegevusega soovitakse aidata kõige nõrgemaid. Teha seda üheskoos, koos nendega, kes tunnevad sama. Kogu ürituse tulu läheb Eestimaa Sünnitusmajade fondi kaudu Kuressaare haigla  sünnitusosakonna imikute elustamislaua ostuks” lausus Triin. Kohal on Mammu Couture, toimub moeshow ja oksjon. Veinivalik on Nautimuselt ning külaliskokana on ametis Eesti ühe tipprestorani Noa sous-chef Heinrich Liis.
Infot heategevusliku õhtusöögi kohta leiate siit.

Seekordne Ilu- ja tervisemess on võrreldes eelmise aastaga kasvanud kolmekordseks ning toimub 9. märtsil kl 11-16 Kuressaare spordikeskuses. Ligi 60 ilu- ja tervisetoodete pakkujat ei jäta ilmselt ühtegi naist külmaks. Kuus kuud tagasi algatasid Spordikomitee ja Cherie ilustuudio konkursi Ilumuutuja 2019. Selle võitis Kati Hiioväin, kes räägib messil oma teekonnast kergema ja tervema keha poole. „Kati selja taga on viis ja pool kuud regulaarseid treeninguid, tervislikku toitumist ja kehavormivaid protseduure – tulemuseks usutavasti igaveseks kaotatud 20 üleliigset kilo,” teatas Triin. „Kati on meile kõigile suureks eeskujuks olnud ja ilmselt ka inspireerinud kõiki neid, kes iga päev mõtlevad „homme hakkan…”

Mullifestival

Tasub tähele panna, et festivali sees on veel üks festival. 9. märtsil kell 14-21 toimub Saaremaal Eesti esimene šampanja- ja vahuveinifestival Saaremaa Mullifestival. See on pühendatud ainult ja ainult šampanjale ja vahuveinile. 9. märtsil kogunevad mullisõbrad Kuressaare kuursaali, kus on kohal ligi 20 vahuveini maaletoojat, toimuvad mitmed vahuveini-alased koolitused, mängivad DJ-d, pakutakse austreid, tapaseid ja muud head paremat, mis sobivad selle jumaliku joogiga.

mullifest

Foto: Valmar Voolaid

Nii NOM kui ka Mullifestivali järelpidu toimub samuti laupäeva, 9.märtsi hilisõhtul Kuressaare Kuursaalis, kus sealsamas avatakse uus kokteilibaar LAB ja külas on DJ Critical.
Rohkem infot siit.

10. märtsil lõpetab festivalimaratoni hiline kihisev brunch kl 12 uues populaarses restoranis Hafen. Külla on kutsutud sommeljee Kristi Poom.
Kihiseva brunchi kohta info siit.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar