Muusikaline moeetendus

Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, rahvusvahelise ooperistuudio Baltic Studio Lirico ning Katrin Kuldma moemärgi Amanjeda koostööna sünnib erakordne muusikaline moeetendus, mis ühendab bel canto ooperitraditsioonid ja glamuursed modellid catwalk‘il.

mood on ooperis

Foto: Caroliine Sada

Silmailu pakuvad Katrin Kuldma elegantsed õhtutualetid ning kõlavad katkendid sellistest ooperitest nagu Rossini “Sevilla habemeajaja”, Donizetti “Favoriit”, “Armujook” ja “Lucia di Lammermoor”, Verdi “Rigoletto”, “Ernani”, “Othello”, “Traviata” ja “Sitsiilia verepulm”, Bellini “Puritaanid”, Puccini “Tosca”, Cilea “Adriana Lecouvreur” ja “Arleeslanna”, Bizet’ “Carmen”, Gounod’ “Faust” ja Offenbachi “Hoffmanni lood”.

Vaata moeetendust tutvustavat videoklippi, kus räägivad dirigent Risto Joost ja moekunstnik Katrin Kuldma:

MOOD ON OOPERIS, OOPER ON MOES
Reede, 22. jaanuar 2016 kell 19, Estonia kontserdisaal
Rahvusvaheline noorte ooperisolistide paremik:
Viktorija Miškūnaitė (sopran, Vilniuse Barokkooper)
Jelena Kordić (metsosopran, Horvaatia Rahvusteater)
Andris Ludvigs (tenor, Läti Rahvusooper)
Raimonds Bramanis (tenor, Läti Rahvusooper)
Marko Kalajanović (bariton)
Luciano Batinić (bass, Horvaatia Rahvusteater)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent RISTO JOOST
Amanjeda Couture
Disainer KATRIN KULDMA
Kunstiline juht ja lavastaja Paolo de Napoli
PILETID: 50 € / 30 €
OSTA PILET: PILETILEVI, PILETIMAAILM
Ostes 100-eurose toetajapileti, loote noortele lauljatele võimaluse õppida rahvusvaheliselt tunnustatud lauluõpetajate käe all. Toetajapiletiga kaasneb kutse etendusele järgnevale kokteilile ERSO puhkeruumis.
Riietumisstiil Black Tie

katrinkuldma

 

Amanjeda by Katrin Kuldma kollektsioonis “Mood Ooperis” voogavad luksuslikud siidkleidid ja rikkalikud kreppseelikud. Šikke päevasärke jagub nii naistele kui meestele. Loomulikult on ooperikollektsioonis omal kohal parimad ülikonnad ja moodsalt konservatiivsed kikilipsud.

Amanjeda by Katrin Kuldma on Eesti disainerkaubamärk, mis on leidnud tunnustust ka Eestist väljaspool. Amanjeda on välja kasvanud 1993. asutatud Katrin Kuldma Moemajast. Moemaja oli kuulus suurejooneliste moeetenduste ja prominentse klientuuri poolest.

Amanjeda disainmärgi väärtusteks on pühendumist nõudvad käsitööoskused ja moodsaim tehnoloogia, põhjamaine karge disain ja maailma kangaparemik. Amanjeda kollektsioone teatakse šikilt klassikaliste meeste ülikondade ja päevasärkide järgi. Naiste kollektsioonides on ammendamatuks inspiratsiooniallikaks Muhu saare unikaalsed tikandid. Talvekollektsioonid pakuvad rikkalikku valikut luksuslikke ülerõivaid ja suvekollektsioonid rohkelt nauditavat nii igapäevasteks kui pidulikeks olukordadeks.

Amanjeda kollektsioone iseloomustavad slow fashion ehk aeglane mood ja innovaatilised tehnoloogiad, klassika ja modernsus ühtaegu.

Lisa kommentaar