Mood suvitab Pärnus

Mood suvitab sel nädalavahetusel taas Pärnus! Eesti paremad moe-, aksessuaaride ja ehtekunstnikud kogunevad sel pühapäeval Pärnusse Aia tänava rohelisele alleele, et laotada rahva ette oma aasta jooksul valminud moelooming – pühapäeval, 20. augustil kell 12-17 on selle suve viimane moeallee.

Ateljee Cherie võtab moeturule kaasa rikkalikult aksessuaareViie tunni vältel saate osa põnevatest moeshowdest ning disainmoeturul pakutavatest hõrgutistest. Moelaval esitletavatele kollektsioonidele annab kordumatu hõngu live-muusika ning moest jutustab klaveriklahvidel pianist ja improvisaator Farištamo Eller.

Peale moekollektsioonide nägemise saab aga neid ka kuulata – Eesti Rahva Muuseumi ainulaadne vaibamuusikamängija „tõlgib“ moekunsti muusikasse. Saad ka kuulata seda, mis „muusika“ on sinul seljas! Moekollektsioone kommenteerib Eesti Naise moetoimetaja, moeajakirjanik Anne Metsis, kellel on kaasas ka mullu 25 ilusama raamatu hulka valitud „Moetähestik“.

Lastele tutvustab Pärnu Muuseum kell 13 näitust „Lastemood lööb laineid“ ja viib läbi pabernukkude töötuba. Kohal on muinasjututegelased Põnnilast, mitmed „Väikesed hiiglased“ ja Happy Dancers tantsijad. Lapsi rõõmustab ka Ranna Rantšo oma vahva loomapargiga.

 

Olemise teeb mõnusaks Loodusmaja Kohvik, koostööpartner Balbiino tutvustab oma uusi Balbiino Classic gurmeejäätisi. Moealleel on külas ka uus Volkswagen Arteon Møller Auto Pärnust – jõuline, julge ja loominguline nagu tänapäeva mood.

Moeturul astuvad üles: Twirl it, Raili Nõlvak, KYLLIKE, Urban Orhanic Lifestyle, Seco by Jane Aus, ILM by Karin, Design by Enely, HE Design, Nana Pipi, Anneli Mohnja ja KIK, RiinaCraft ja Prosinga, Studio83, Piste, Pengu.IN Kids, Tohuvabohu, Inga Radikainen, Kadri Kruus – Bags and Accessories, Suvesuss, Ateljee Cherie, Marge Lillo, Pärlilugu.ee, Edevuse Laat , Art Kvarta, Fridahats, Meremex Merike Varendi, Unla Design, Magrada, Oriflame HC Stuudio.

Moepühapäev toimub 20. augustil Aia 8, Pärnus kell 12-17 ning igal täistunnil on moelaval uued kollektsioonid!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar