Moesutsakas tehnikakõrgkoolilt

Neljapäeva õhtul esitles Tallinna Tehnikakõrgkooli rõivaste disaini ja tehnoloogia üheksas lend kooli moeshowl oma eriilmelisi lõputöid. Lavalaudadele jõudsid Britta Liisa Brutuse & Gerda Lindma kollektsioon „BLCKˮ, Kerstin Kuuma kollektsioon „Only Dreams Nowˮ, Evely Heinberki & Jekaterina Zorina kollektsioon „TENEBRISˮ ning Jane Kivistiku & Rita Raua lõputöö „ELAVMALEˮ.

Peale lõputööde oli esitlusel nautimiseks ka juuksurite ning jumestuskunstnike looming. Oma oskusi näitasid juuksurite ühendus MEM (Marii Laipaik, Eneli Rannik ja Maarja Kurs), meigikunstnik Heli Reinut ning Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilased kontseptuaalse moe-, grimmi ja juuksesõuga „Linn inimeses, inimene linnas”. Modellidena astusid üles Carolina tantsustuudio tantsijad, kes esinesid ka modernsete vahepaladega.

Parimad tudengite kollektsioonid oli fotograaf Kristjan Lepp püüdnud eelnevalt pildile ning seega oli võimalik ülesseatud fotonäitusel nautida esinduslikku valikut värsketest kollektsioonidest.

Kosutavalt tervislikuks muutsid koolisündmuse smuutikohvik Smuhviku naerusuised tüdrukud, kes pakkusid imemaitsvaid /croissant/-võileibu ja smuutisid.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar