Moepiknik

22. juunil kell 17.00 toimub Villa Ammende põliste tammede all moepiknik, kus pakutakse Pärnumaalt pärit moodi, jooki ja toitu ning meeli ülendavat muusikat!

Foto: Villa Ammende

Lavale astuvad modellid, kes tutvustavad Kauni Sillati moebrändi Kauni Kudumid kahte kollektsiooni „Loodusmaagia” ja „Minu Eesti”. Kohapeal saab osta imelisi kudumeid ja disaineriga juttu ajada.

Foto: Piret Hanson

Ajatute kvaliteetsete kudumite poolest tuntud Kauni bränd on Põhjamaade turul alates aastast 1996. Kauni Kudumid asutaja ja eestvedaja on villaseid kudumeid südamest väärtustav disainer Kauni Sillat. Kauni Kudumid kasutab usaldusväärsetelt ja mainekatelt koostööpartneritelt pärit villast lõnga. Kudumid valmivad käsitööna ning on kõrge kvaliteedi ja korraliku lõppviimistlusega. Kõik kampsunid on läbinud kerge uhtumisprotsessi ja on juba ostes pehmed ning soojahoidvad. Kõik mudelid on saadaval kolmes värvigammas:
●    neutraalsed toonid,
●    soojad toonid ja
●    külmad toonid.

Kauni kudumid on ideaalsed nii sumedate suveõhtute jalutuskäikudel kui talviste külmade ajal soojahoidjaks nii jahedas ruumis kui õues talvemantli all.

Kollektsiooni „Loodusmaagia” muusaks on olnud loodus koos lillede, lehtede, liblikate ning ilma erinevate varjunditega. „Minu Eesti” inspiratsioon on tulnud Eesti rahvariietest ja vanadest esiemade käsitöömustritest, mis on olnud ergutavaks ideede allikaks oma elurõõmu ja värviküllusega, avades aina uusi ideid ning mõtteid.

Muusikaliste vahepaladega kostitab Adele Sillat, kes alustas oma lauljakarjääri kolmeaastasena ja on oma  15 a  vanuse kohta jõudnud osaleda väga paljudel konkurssidel (Sügisulg , Laulukarussell ja Solistica). Adele igas päevas on laul ning musitseerimine klaveril, kitarril, ukulelel ja looperil.

Ammende Villa peakokk Herkki Ruubel on kokku pannud hõrgu ja üllatusi pakkuva piknikumenüü ning kohal on Pärnu kohalik veinivabrik Mamm & Frukt, kes pakuvad naturaalsest toorainest kvaliteetseid veine, eelistades kodumaiseid marju ja puuvilju. Einet lõpetava juustuvaliku juurde pakutakse Kristi Lehtla „Päike purgis” võilillemoosi, mis paneb piknikule ideaalse punkti.

Pilet koos programmi, pikniku ja veinidega maksab 45€.
Moepikniku menüü ja broneerimine Villa Ammende kodulehel.

Moepiknik toimub iga ilmaga, vihmase ilma korral võetakse vastu hubases salongis.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar