Moenädala piletimüük on alanud!

Tallinn Fashion Week läheneb kevadiste moetuulte saatel ning tänasest jõudsid Piletilevisse müügile ka seekordse moenädala piletid. Kaheteistkümnes Tallinn Fashion Week leiab aset 15.-17. märtsil ning tervitab moesõpru ainulaades ja suursuguses Hilton Tallinn Park hotellis.

kn16_paev4_baltman_DC2I1076.jpg

Foto: Baltman

Eesti suurim moesündmus Tallinn Fashion Week täidab sel kuul pealinna kevadiste moerütmidega ning toob 15.-17. märtsil toimuva ürituse raames lavale siinse moedisaini paremiku. Kaheteistkümnendat korda toimuv Tallinn Fashion Week tervitab sel kevadel moesõpru Hilton Tallinn Park hotellis, mis on uusim ja mugavaim toimumispaik pealinna südames.

Kevadisel Tallinn Fashion Weekil astub üles 14 disainerit ja brändi ning esimesena annab 15. märtsil moenädalale avalöögi rõivabränd Wear-Arts, kelle kunsti ja moodi ühendav etendus leiab aset moekeskuses Defitsiit. Sama etenduse raames lansseeritakse ka veebimüügi keskkond Pre-o-Porter, mis võimaldab tellida Eesti moedisainerite uut loomingut tavapäraselt soodsama hinnaga ja enne selle ametlikku tootmist.

Tallinn Fashion Weeki teine ja kolmas moepäev leiavad aga aset säravas Hilton Tallinn Park hotellis. 16. märtsil astuvad lavale Kaidi Kuur, Mammu Couture, Year by Raivo Holm, Diana Denissova ja Iris Janvier, kes toovad moepublikuni oma värskeima moeloomingu. Kevadise moenädala viimasel päeval ehk 17. märtsil esitlevad oma uusi kollektsioone Monton, Diana Arno, Triinu Pungits ning Embassy of Fashion ühenduse alla koondunud moeloojad Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmann ja Riina Põldroos. Lisaks eelnevalt nimetatud disaineritele ning brändidele astub TFW viimasel päeval üles ka juveelikaupluste kett Goldtime, kes toob lavale Eesti ehtedisaini võimsa moesümfoonia.

Tallinn Fashion Weeki piletid on tänasest müügil nii Piletilevi müügikohtades kui ka veebipoes.

TFW põhiprogramm

Kolmapäev 15. märts
19.00 Wear-Arts (moekeskuses Defitsiit, Koidu 122)

Neljapäev 16. märts
18.00 Kaidi Kuur, Mammu Couture
19.30 Year by Raivo Holm, Diana Denissova
21.00 Iris Janvier

Reede 17. märts
18.00 Monton
19.30 Diana Arno; Goldtime: Eesti ehte disainisümfoonia
21.00 Triinu Pungits, Embassy of Fashion

Tallinn Fashion Weeki piletid on saadaval nii Piletilevis kui ka üritusel kohapeal.

Liitu kevadise Tallinn Fashion Weekiga ka Facebookis.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar