Moelennuk tõuseb õhku!

Tallinna koolide suurejooneline moeshow Moelennuk 2017 toimub täna, 14.aprillil juba seitsmendat korda! Sellel aastal toimub õhkutõus Telliskivi Punases Saalis ning pääs pardale algab kell 18.00.

unspecified-4

Foto: Taavi Sepp

Moelennuki lava toob seekord publikuni lausa 12 kollektsiooni 15lt noorelt Eesti disainerilt. Tänavu on teemaks Abundance ehk küllus ja mitmekesisus. Eesmärgiks on pöörata tähelepanu sellele, kui tähtis on mõista ja hinnata inimeste erinevusi.

Noorteks disaineriteks, kes teie ette oma loominguga astuvad, on:
Karel Markus Valdmann (VHK)
Alois Andreas Põdra (21.Kool)
Hanna Grete Toiger & Taavi Pleiats (21.Kool)
Kaisa-Britt Koger (KSG)
Mairo Seire (Viljandi Gümnaasium)
Karmen Birgit Kruustükk (RAM)
Eeva Trei (21.Kool)
Natali Koppel (Kuressaare Gümnaasium)
Silvia Simone Freimann (EBS)
Chrislen Jessica Salumets, Johanna Maria Uuspõld & Kimberly Valgemäe (RAM)
Saara-Samantha Steinberg (Viimsi kool)
Kertu Johanna Jõeste (TRK)

Vaheajal esineb Frankie Animal!

Moelennuk 2017 tiitli pälvijat ootavad põnevad auhinnad, sealhulgas praktika Baltika moemajas, töövarjupäev Pohjanheimo moemajas ning võimalus panna oma kollektsioon müüki e-poodi SIISON.

Moekonkurssi hindab žürii, kuhu kuuluvad moeajakirja Säde moetoimetaja Aljona Eesmaa, Kokomo Collectioni disainer Mari-Liis Saretok, Nike brändi kommunikatsioonijuht Liisa Ennuste, Hooligan Hamleti eestvedaja Anton Hmelnitski, moe ja ilu e-poe SIISON asutaja Silver Hage ning esindaja Baltika moemajast.

Üritusele on oodatud moehuvilised igas vanuses. Eelmüügist saab pileti soetada 6€ eest, kohapeal on pileti hinnaks 8€. Täpsem info Moelennuki Facebooki lehel!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar