Mõeldes iseteadlikule naisele

Reedel, 18. märtsil tutvustab Iris Janvier uut moeliini, mis hakkab kandma kaubamärki IRIS JANVIER business. Uut kollektsiooni näidatakse läbi kunstilise moe-performance’i Saku Suurhallis Kuldmuna galal.

irisjanvier_2016

Foto: Dmitri Gerasimov

Esimest korda Eestis esitletav žanr ‒ moe performance, on sündinud koostöös andekate noorte koreograaf-lavastajate Carmeli ja Rene Kösteriga (Twisted Dance Company). Peaosalisena on etendusse kaasatud näitleja Maiken Schmidt. Lisaks panustavad loominguliselt videokunstnik Alyona Movko, režissöör Sven Olters ning mitmed andekad tantsijad ja modellid.

Siin saate näha teaser-videot

Kollektsioon on loodud mõeldes iseteadlikule naisele, kes soovib olla elegantne igas päevas. Tööaeg moodustab suurema osa tema aktiivsest päevast ning ta soovib nautida igat hetke oma töises keskkonnas, olgu see siis kontoris, kohtumisel või ärilõunal.

Kollektsioon on praktiline, mugav ja valmistatud kvaliteetsetest kangastest, mis ei vaja igapäevast hooldust. Lõiked on mugavad, hästi istuvad ja naiselikud. Värvigamma varieerub, moodustades omavahel sobiva täiusliku kombinatsiooni. Tänu sellele, et kollektsiooni „Business” detaile saab suurepäraselt omavahel kombineerida, on võimalik luua erinevaid komplekte igaks tööpäevaks. Kollektsiooni igat eset on limiteeritud koguses ning hinnatasemelt on see sobiv kõigile, kes soovivad kvaliteetset Eesti disaini mõistliku hinnaga. Mõeldes tegusale naisele: IRIS JANVIER business.

Lisa kommentaar