Moekuulutaja piilub tulevikku

Peale suurejoonelisi juubelipidustusi võib pilgud taas tuleviku poole pöörata – juba 10. ja 11. märtsil saab Tartu Kaubamaja keskuses toimuval Moekuulutaja üritusel tutvuda nii algava hooaja aga ka hoopis kaugemate ja erilisemate trendidega.

TK_MoKu18Kevad_tekstideta

Foto: Sandra Palm

Peagi saabuva kevad-suvise hooaja värskeimad moesuunad on Moekuulutaja lavale valinud disainer Britta Laumets ja stilistid Johanna Eenma ning Karis Kuusk. Uudistada saab naiste, meeste ja ka laste rõivamoes domineerivaid värskeimad moesuundi. “Nagu ikka leiab iga huviline paljude valikute hulgast just endale sobivaima, sest moemaailm on rikkalikult mitmekesine ja üllatusi täis,” avaldab Laumets. “Näiteks mustrite osas haaravad endale kogu tähelepanu ruudud ning erineva suurusega täpid ja mummud.”

Moekuulutaja eriliseimaks moeetenduseks on laupäeval toimuv show, kus tunnustatud stilist Mariliis Niine esitleb laval tulevikumoodi. Eesti disainerite loomingust kokku pandud rõivakomplektid püüavad ennustada, kuidas võiks meie tänavapilt välja näha 10, 50 või lausa 100 aasta pärast. Tõeliselt erilised on ka etenduse aksessuaarid, mis valminud üllatavast materjalist.

Laupäeval ootab külastajaid ka Juss Haasma koos oma bändiga Trikster, ilumaailma värskeid suundi esitlevad Max Factor ja Wella ning naistele on avatud tasuta Sally Hanseni küünebaar.

Pühapäeval oodatatakse Moekuulutajale peresid, sest laval tutvustavad moesuundi kõige nooremad modellid, lisaks saab uudistada Kolme Põrsakese teadusteatrit ning osaleda põnevates töötubades. Insplay on kohal kõige ägedamate robotitega, mida saab kohapeal nii tundma õppida kui ka endale koju soetada. Meeleolu loob alati särav ja positiivsusest pakatav Laura Prits koos bändiga Ziggy Wild.

Moekuulutaja päevajuhid on Andres Torm ja Inga Lunge. Lisainfo ja ajakava www.tartukaubamaja.ee ja www.facebook.com/tartukaubamaja

Lisa kommentaar