Moekuulutaja!

Selle nädala reedel ja laupäeval Tartu Kaubamaja keskuses toimuv Moekuulutaja üritus toob lavale nii värsked moetrendid, keskkonnasõbraliku taaskasutusmoe kui ka suurepärased helielamused Uku Suviste ja ansambli Öed poolt.

Moekuulutaja_visuaal_autor_Sandra_Palm

Foto: Sandra Palm

Kevadisest värskusest pakatav Moekuulutaja on rohelisem ja moodsam kui kunagi varem ning teeb naistepäeva puhul suure kummarduse kõikidele võimsatele naistele meie ümber. Reedel, 8. märtsil esitletakse ainult naistele pühendatud moeetendust, kus võib näha selle kevade kaunimaid moepalasid, sealhulgas ka värskeimat pesumoodi. Romantilise akustilise kavaga võlub südameid hurmav Uku Suviste.

Foto - Jake Farra

Foto: Jake Farra

Laupäeval, 9. märtsil võtab Moekuulutaja üle saarlannade uskumatu power: laval on võrratud Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand ansamblist Öed, kellele pakuvad abiväge ka armsad Laulupesa laululapsed. Muidugi ei puudu moeetendused: Kaubamaja moemaiused täiskasvanutele toob vaatajateni stilist Piret Sootla ning keskuse kaupluste parimad palad Ivo Nikkolo peadisainer Britta Laumets. Selle kevade värskeimad trendid lastemoes toob vaatajate ette stilist Kirsi Altjõe, kes seisab rahvusvaheliselt eduka lastemoeblogi Sand in Your Shorts loomise taga.

Ansambel_Öed_foto_Linna_Notta

Foto: Linna Notta

Päeva eriliseim etteaste on inspireeritud taaskasutusest – alati moodne Mariliis Niine toob vinges erietenduses moepubliku ette üliandeka disaineri Marleen Afanasjevi ja moekonkursi International Young Designers Contest võitja Cärol Otti loomingu.

Marleen_Afanasjevi_looming_foto4_Marleen Muhuste

Foto: Marlee Muhuste

Lisaks moeetendustele ja kontsertidele ootavad avastama ka põnevad pop-up poed, eriti mitmed lastemoe hüpikpoed nagu Jaanika Stuudio Kids, Lulukids, Minu Väike Ingel, Sleepy Fox, V.O.H Stone jpt. Päevajuhtidena astuvad ülesse Andres Torm ja multitalent Teele Viira.

Kolmandale korrusele jõudes tasub kindlasti uudistada ka põnevat EKA moedisaini tudengite näitust „Pulss”, mis on valminud Liisi Eesmaa juhendamisel ning kus tulevad näitamisele moeetendustelt ja galadelt tuttavast punasest vaibast loodud kostüümid. Moetudengite loomingu tuum on eksperimentaalsete vormide ja ebatraditsiooniliste materjalidega mängimine utoopilises ning fantaasiaküllases võtmes. Seega avastamist jagub laupäeval Tartu Kaubamaja kõikidele korrustele!

AJAKAVA

Reede, 8. märts
17.00-19.00
Eksklusiivne Tartu Kaubamaja moeetendus, stilist Britta Laumets
Uku Suviste

Laupäev, 9. märts
12.00 Tartu Kaubamaja moeetendus, stilist Britta Laumets
12.30 ansambel Öed
13.00 Kaubamaja moeetendus, stilist Piret Sootla
13.30 ansambel Öed
14.00 taaskasutusest inspireeritud erietendus, stilist Mariliis Niine
14.30 ansambel Öed ja Laulupesa laululapsed
15.00 Kaubamaja lastemoeetendus, stilist Kirsi Altjõe
15.30 Laulupesa laululapsed

Üritus on kõigile tasuta.

Lisa kommentaar