Moekolmapäevak: Ringmajandus tekstiilitööstuses

Moekolmapäevakud on Baltika Grupi ürituste sari, mis kutsub üles kuulama ja arutlema moe valkonnaga seotud teemadel.

moekolmapaevak

 

Sarja avaürituse ettekandes “Ringmajandus moetööstuses – arengud, väljakutsed ja võimalused” annab Kerli Kant Hvass vastused küsimustele:

Mida tähendab ringmajandus moe- ja tekstiilitööstuse kontekstis?
Millised on ringmajandusele üleminemisega seotud riskid, võimalused ning väljakutsed tuginedes rahvusvahelistele näidetele ja praktikatele?
Milline on moebrändide roll ringmajanduses ning milliseid strateegiaid rakendavad brändid üle maailma ringmajanduslike lahenduste juurutamisel?

Kerli on jätkusuutliku tootmise, tarbimise, sotsiaalettevõtluse ning ettevõtete vastutustundlikkuse teemadega tegelenud viimased 15 aastat nii Eestis, Taanis kui USA-s. Ta on kaasa löönud Eesti Rohelise Liikumise, Uuskasutuskeskuse ja Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi (VEF) juures. Ta on õppinud rahvusvahelist äri ja sotsiaalettevõtlust ning 2016. aastal kaitses rakendusliku doktorikraadi Copenhagen Business Schooli juures Taanis. Oma doktoritöös uuris Kerli koostöös rahvusvaheliste moeettevõtete, taaskasutusorganisatsioonide ja innovatsiooniettevõtetega ärimudelite innovatsiooni ringmajanduse rakendamiseks moe- ja tekstiilitööstuses. Aastatel 2012-2016 töötas Kerli ringmajanduse projektijuhina Skandinaavia rõivabrändi JACK & JONES juures ning nõustas BESTSELLERi moekontserni ringmajanduse teemadel. Täna on Kerli vabakutseline ringmajanduse nõustaja ning lisaks panustab ringmajanduse arendamisse Uuskasutuskeskuse juures.

Osavõtuks palun märgi ürituse kutses facebookis staatuseks “Going”.

Moekolmapäevak: Ringmajandus tekstiilitööstuses toimub Veerenni 24, kell 15.00-16.30.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar