Moekaleidoskoop

Laupäeval, 5. mail toimub Kopli Restoranis Eesti hinnatuima stilisti Kenneth Bärlini ja vintage riietepoe Kopli Couture koostöös ainukordne moeshow “Moekaleidoskoop”.

Kenneth Bärlinmoekaleidoskoop

Foto: Krõõt Tarkmeel

Kenneth Bärlin, kes igapäevaselt tegeleb tuntud moebrändide moeshowdega, riietab stiilselt tuntud Eesti muusikuid, näitlejaid ning on kostüümikunstnik filmides, võtab sel õhtul ette uue väljakutse  – moe-perfomance.

“Moekaleidoskoobi” erakordsus seisneb erinevate stiilide ja aksessuaaride vastutustundetus kokkumiksimises. Selle õhtu alternatiivsel catwalkil kõndivad modellid on isikupärased stiiliikoonid otse Tallinna tänavatelt.

Kenneth Bärlin ütleb, et soovib anda edasi fiilingut, mis vintage-riietega kaasneb. “Riided, millel on oma lugu, oma rännak, iseloomulikud mustrid. Mulle on väga südamelähedane mõte, et inimesed ostaksid väärtuslikke ja ajatuid riideid ning miks mitte kujundada seda hoiakut mänglevas vormis, mis on rohkem performance kui klassikaline moeshow, ” ütleb ta.

Kenneth Bärlin

 

“Minu enda eredamad leiud vintage poodidest on ideaalmõõdus Christian Diori trentšmantel ja prantsuse jalaväe püksid, mis on selle poolest unikaalsed, et mida rohkem neid pesta, seda paremaks materjal läheb”.

Lisaks astub õhtu jooksul üles tantsija-koreograaf Arolin Raudva performance‘iga, mis võrgutab kõiki meeli ja kogu seltskonda. Oma akustilise esinemise teeb Noortebänd 2017 võitja karismaatiline muusika- ja moemuusa Rainer Ild. Meeleolu loovad DJ-d stiiliikoon Inga Vatsk-Laasner ja power girl Johanna Tenso.

Sel õhtul toimub Kopli Couture’is öö-shopping, kus Kenneth Bärlin isiklikult jagab ka stiilinõu ja aitab leida parima rõiva igaühe jaoks. Samuti on igale ostjale kingitus.

“Moekaleidsokoop” toimub sel laupäeval, 5. mail algusega kell 20.00. Toimumispaigaks on Kopli Restoran aadressil Kopli 25. Sissepääs 13 €, piletid saadaval Piletilevis ning kohapeal.
NB! Pileti hinna sisse kuulub tervitusjook ja hõrgutav suupiste.

Lisa kommentaar