Moefotode näitus

17. aprillist on Tasku keskuse II korruse aatriumi sammastel presenteeritud moefotod, kus fookus lisaks rõivamoele on soengutel.

moefoto1

Foto: Arttu Karvonen

Duglas juuksurisalongi ja Tradehouse poolt välja antud ERKI moeshow eripreemia 2014 tulemusena sündis tõeline harmoonia juuste ja moeloomingu vahel. Soengute autorid on Duglas juuksurisalongi meistrid, fotodel esitletud kollektsioonide disaineriteks on Anna Jelizarjeva, Krete Beljajev, Kätlin Beljajev, Anette Samm ningTaavi Turk, fotograaf Arttu Karvonen.

moefoto2

 

Duglas juuksurisalongi juhi Ly Duglase sõnul eemalduti sedakorda kliendile mõistetavast salongimoest. ”Ühitatud on andekate noorte disainerite rõivakollektsioonid lennukate soengumoodidega. Kasutades tavapärasest erinevaid materjale ja vahendeid, mängitakse hea maitse piiril, jäädes siiski esteetiliseks” lisab Ly Duglas.

moefoto3

 

Näitus pakub publikule võimaluse osaleda ka loosimises ja võita auhind. Loosimises osalemiseks tuleks valida enda lemmikfoto ning sisestada valik Duglas juuksurisalongi loosikasti. Osalejate vahel loositakse välja tasuta lõikus ja värviteenus DUGLAS Tasku juuksurisalongis.

Näitus jääb Taskus avatuks kuni 8. maini.

Lisainfo: Ly Duglas, tel 524 2608

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar