Moeekspert peab loenguid

22. veebruaril peab Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) kaks loengut Peterburist pärit tunnustatud moeekspert Marina Skulskaya. Kell 11–13 räägib ta moefotograafia peamistest trendidest ning kell 14–16 teemal, kuidas saada moeeksperdiks.

skulskaja2

Foto: Erakogu

Loengus „Moefotograafia: peamised trendid” (algus kell 11) otsib moeajaloolane ja populaarse moeraamatu „Fashion. The Most Humane of All Arts” autor Marina Skulskaya vastuseid küsimustele: kuidas Photoshop on muutnud iluideaali? Kuhu on meid viinud feminism? Miks õudusstseenid meid enam ei hirmuta? Kas me peaksime süüdistama Helmuth Newtonit, et ta mõtles välja stiili porno-chic? Kas vägivald võib olla glamuurne ja mida me peaksime veel tegema, et võrgutada vaatajat ja potentsiaalset klienti?

Loengus „Kuidas saada moeeksperdiks” (alguse kell 14) otsib Marina Skulskaya vastuseid küsimustele: kas trende on võimalik ette näha? Milliseid allikaid on kõige parem kasutada? Millised on kõige mõjukamad disainerid? Kuidas kirjutada moest ja suhelda klientidega?

Marina Skulskaya on käinud Tartus ka varem ‒ 2015. aastal andis ta loenguid moe tulevikutrendidest ja moereklaamist ning osales Antoniuse moeetenduse žürii töös.

Loengud on tasulised, ühel loengul osalemise tasu on 35 eurot. Osalemiseks on vaja end eelnevalt registreerida aadressil https://goo.gl/forms/LmWV7yQjcZ. Registreerimine kastab 19. veebruarini.

LMK AkadeemiA loengutsüklit toetab meede „Loomemajanduse tugistruktuuride, ühisprojektide ja ekspordivõimekuse arendamise toetamine”.

Lisainfo: Liis Pärtelpoeg, +372 56480065, liis@lmk.ee

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar