Mitmekülgne kuup

Tuntud stilist ja saatejuht Anatoli Ein ja disainer Svetlana Agureeva on loonud täiesti uue rõivabrändi Cube. Vastasutatud brändi esimene esitlus toimus stuudios Palmarium.

Brändi nimi on võetud ingliskeelsest sõnast cube, mis tähendab eesti keeles kuupi. Mitmekülgsus ongi Cubeʼi filosoofiline põhiidee. Isiklik areng, huvide mitmekesisus, hobid ja liikumine ‒ see on see, mis iseloomustab tänapäeva inimest. Inimest, kes ei karda eksperimenteerida riietusega ega piirdu ainult teatud moetrendidega.

Cubeʼi esimene kollektsioon „Geometric gameˮ on oma olemuselt minimalistlik mäng geomeetriliste kujunditega ning teravate ja kergete joontega. Materjalidena on kasutatud viskoosi, puuvilla, villa ja trikotaaži. Mõnedele toodetele on lisatud brändi nimega tikand. Kollektsioonis domineerivad erksad värvid: kollane, sinine, roosa ning alati aktuaalsed must ja valge. Suur osa kangaid on imporditud Aasiast.

Be edgy, wear Cube! Ole mitmekülgne ‒ kanna Cubeʼ!

Brändi kollektsiooni „Geometric gameˮ rõivaid saab proovida ja soetada kuni 15. juunini Boutiqueʼs N5, Roosikrantsi 8b.

Individuaalseteks tellimusteks ja kohtumisteks disaineritega saab eelnevalt aja kokku leppida e-posti teel: contact@liein.eu

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar