Minu Dubai

Novembrikaamosesse toob Petrone Kirjastus särava kuldkirjalise raamatu “Minu Dubai”. Eestis teravkeelse kolumnisti ja blogijana tuntud Susan Luitsalu töötab rahvusvahelises teleäris ja käib sellega seoses sageli Dubais tööl. Tema raamatus leiab vastuseid paljudele küsimustele: kas Dubais peab käima burkas? Kas vetsudes on kraanikausid kullast? Kas kõik sõidavad Ferrariga? Mida seal peale päevitamise ja šoppamise üleüldse tehakse?

susanluitsalu

Foto: Riina Varol

Raamatu esitlus toimub sel laupäeval, 10. novembril kell 12 Viru keskuse Rahva Raamatus. Kõigi kohaletulnute vahel loositakse välja kolm värsket “Minu Dubai” raamatut!

MinuDubai_Big

Reisihommiku vestlusringi juhib särtsakas meigikunstnik ja iluhoolik Reet Härmat, kes on Dubais käinud kokku kaheksa korda. Osaleb ka rahvusvaheliste auhindadega pärjatud moekunstnik Lilli Jahilo, kes on korduvalt oma moekollektsioone Dubais esitlenud ja tunneb seda linna omamoodi nurga alt. Estraveli lennupiletite müügidirektor, Dubais lastega reisinud Mauri Saarend jagab aga praktilisi nõuandeid, millal, kuidas ja kuhu täpsemalt selles erilises linnas minna.

Kes kell 12 selle laupäeva hommikul kohale ei jõua, saab otseülekannet või järelsaadet Dubai reisihommikust vaadata Petrone Print facebooki lehelt.

Lisa kommentaar