Milli Maier esitleb oma loomingut Londoni moenädala aja

Tartu Loomemajanduskeskuse vilistlane Milli Maier, kelle loominguks on müütilise taustaga väärisjuukseehted, esitleb oma kollektsiooni 17. septembril Londoni moenädala ajal elegantses The Home House eraklubis.

MilliMaier

Foto: Arttu Karvonen

Milli Maieri looming kannab edasi sõnumit minevikust, mida võiks pärandina kanda tulevikku.

Tartu Loomemajanduskeskuse juhi Reigo Kuivjõgi sõnul on Milli on hea näide ettevõtja töökuse ja loomemajanduskeskuse antava nõu sünergiast. „Luksustoodete turule sisenemine on igale alustajale väga raske, kuid Milli edu näitab, et õigete mentorite ja turundussuuna leidmise korral on kõik võimalik,“ sõnas Kuivjõgi.

Milli Maieri ehteid presenteeriti esmakordselt aasta alguses Londonis. Sel pühapäeval on Milli bränd moelaval üheskoos Jessica Choay rõivakollektsiooniga. Jessica Choay on pariislanna, kes õppis moekunsti Milanos ning pärast lõpetamist kogus teadmisi töötades nii Calvin Klein kui ka Dolce & Gabbana moemajades. Tema loomingut austavad palju kuulsused üle maailma. Jessica Choay koduleht: www.jessicachoay.com

Jessica Choay ja Milli tegid esimest korda koostööd sel suvel ühisel pärastlõunal tee ja eksklusiivse poodlemisürituse raames, mis toimus grandioosses hotellis Mandarin Oriental.

Moeetendus, mille raames Milli sel pühapäeval oma brändi tutvustab, on Brillante Fashion Show, mille eripäraks on pakkuda vahetut stiilset elamust avangardsetes keskkondades, kus ennekõike esitletakse hoolikalt valitud loomingut kui lihtsalt rõivaid.

Rohkem infot:
www.millimaier.com
www.brillantefashionshow.co.uk/milli-maier-taking-a-part-during-brillante-fashion-show
www.homehouse.co.uk
www.jessicachoay.com

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar
|