Metsamüstiline elamus

Juba sel laupäeval, 26. juulil, saab keset Soomaa ürgseid laasi ja maailma kõrgeima rabarinnaku serval nautida hoogsaid maitseid, hõrku muusikat ja muudki võluvat. Ilmavalgust näeb pisifestival Kahvliahvi Metsakohvik!

Raudna jõgi. Foto: Sandra Urvak

„Lõime sündmuse, millest oleme ise unistanud ja kindlasti paljud teised ka, kes otsivad rahvarohketele pidustustele lahedaid alternatiive,“ sõnab Kahvliahvi Metsakohviku eestvedaja Merle Liivak. „Soomaa on minu jaoks maagiline paik, mis ei pruugi end oma ürgilus sama kergelt kätte anda nagu näiteks kaunis männimets mere ääres. Seda põnevam siin on.“

Pisifestivalil, kuhu on oodatud looduse-, gurmee- ja muusikasõbrad, astuvad üles hinnatud eksperimentaalmuusikud Galaktlan ja Spice Mouse Eestist ning Antti Tolvi Soomest. Elektrooniline artist Taavi Laatsit aka Galaktlan lubab esitada oma uut, senisest ämbientsemat ja metsaidülli täiuslikult sobituvat muusikat. Spice Mouse´i magamistoapoppi tunnevad indie-muusika huvilised hästi. Artistinime taga seisva Laura Vunki ülesastumise Kahvliahvi Metsakohviku sündmusel teeb aga eriliseks tõik, et kontserdilaval on teda seni nähtud umbes sama harva nagu on siinmail leitud sõnajalaõisi.

Fotol Spice Mouse

Piletilevist pääsme omandanud külalisi ootab lisaks kontsertidele Kahvliahvi Kokakool tuntud tegijate juhendamisel nagu näiteks Nami-Nami toidublogi perenaine Pille Petersoo. Hõrku ja ainukordset metsagurmeed pakub Toomas Läätse pop-up kohvik. Meisterdamisnurgas õpetatakse metsamaterjalidest Soomaa põliselanike kehakaunistusi tegema. Lisaks saab nautida toiduanimatsiooni, kanuuga sõita, isegi sauna. Kohal on ka vintage-fotograaf, kes püüab hetki metallplaadile ning klaasile. Sündmuspaigast kiviviske kaugusel algab Ingatsi matkarada, mis viib maailma kõrgeimale rabarinnakule.

Kahvliahvi Metsakohviku väravad avatakse laupäeval kl 12, ja suletakse kl 23. Pääsmeid saab osta Piletilevist (hind19 eurot, alla 12aastastele sissepääs tasuta) ja kohapeal (hind 20 eurot). Sündmuse alal saab tasuta telkida. Kohvik jääb avatuks ka järgneval päeval, 27. juulil, kl 11-18.

Korraldajad soovitavad kaasa võtta piknikulina ja sularaha. Kohalejõudmise info leiab siit:

KAVA

Kl 12 Avanevad väravad ja Toomas Läätse pop-up kohviku uksed.
Kl 13 Toidudisaini workshop. Juhendab animaator Kirstjan Holm. (Eelregistreerimisega. Kestus u 2 tundi.)
Kl 15 Kontsert: Spice Mouse.
Kl 16 Kahvliahvi kokakooli tund “Lennukad taldrikud”. Juhendavad Pille Petersoo ja Ingrid Peek. (Kohad täis!)
Kl 17 Kontsert: Galaktlan.
Kl 18 Kahvliahvi kokakooli tund “Metsaburger ja rabalimonaad”. Juhendab Elias Melin. (Kohad täis!)
Kl 19 Kahvliahvi kokakooli tund “Mustikamustrid”. Juhendab Maru. (Eelregistreerimisega. Kestus u 1 tund.)
Kl 20 Toidudisaini work-shopis valminud animatsiooni esilinastus.
Kl 21 Kontsert: Antti Tolvi (Soome).

Rohkem infot sündmuse kohta leiab siit

Lisa kommentaar