Mere moodi moeallee

Kolmel suvisel pühapäeval, 26. juunil, 24. juulil ja 21. augustil laotavad Eesti moe- ja ehtedisainerid Pärnus lahti oma loomingu varasalve. Juba neljandat aastat korraldab kuurordigalerii Central Pärnu kesklinnas Aia-Rüütli tänava ristumiskohas suviseid moealleesid. Seekordsed moepühapäevad haaravad terve päeva, kestavad keskpäevast kella kuueni õhtul ning on merekultuuriaasta puhul mereteemalised.

Fotol kollektsioon “Must Joon”

Igal täistunnil on moe-show, moeturg on avatud kell 12‒18, koht: Aia 8, Pärnu.

Moeetendused:

Kell 12.00 kollektsioon „Supelsaksad”. Piret Hallik-Sass. Aksessuaarid Merike Varendi.
Kell 13.00 lillemantlid. Janika Saar.
Kell 14.00 „Lapilapsed”. Krista Hanvere. Taaskasutusdisain „Mere moodi”. Endla Disain.
Kell 15.00 Tuuliki ja Iris Peil „Ionic2”.
Kell 16.00 Helina Eha kollektsioon „Denim Sheep”. HE Design.
Kell 17.00 moekollektsioon „Must Joon”. Autorid Krete Beljaev, Manni Aia, ehted Kätrin Beljaev.

Moeturul osalejad: Iris-Janvier, Ionic2 (Tuuliki ja Iris Peil), Raili Nõlvak, Lisa Kroeber Jewellery, Kätrin Beljajev Jewellery, Art Kvarta Jewellery, Helina Eha HE Disain ja Oriflame, Lillemantlid, Merike Varendi, Endla Murd, Piret Hallik-Sass, Krista Hanvere, V-Butiik. Kohal on ka Klaveriloomad, Oriflame, Kaire Miiteri Magrada, kohaliku toidu ja joogi valmistajad: Tori-Jõesuu Siidri- ja Veinitalu, Kapteni talu kalakohvik, Supersmuuti, Ahoy sushi ja Manosun.

Ilmateade lubab ilusat ilma ning ranna asemel promeneeritakse sel pühapäeval hoopis Aia tänava alleel, kasvõi supelriietes. Sündmus on külastajatele tasuta.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar