Noorkuu laulab lapsed suvelaagrisse

8. märtsil annab ansambel Noorkuu Estonia kontserdisaalis heategevuskontserdi „Meestelt Naistele”, mis toimub vähekindlustatud laste heaks. Kontserdil astub üles ka rahvusooper Estonia poistekoor. Tallinn Hansa Rotary klubi ettevõtlike naiste korraldatud kontserdi kogu tulu läheb Päikeselaagri fondi.

 

Noorkuu.foto Silver Gutmann

Foto: Silver Gutmann

„Kutsusime Rotary õdedega eelmisel aastal ellu suvise Päikeselaagri projekti, mis on suunatud puuduses elavate laste igakülgse arengu toetamiseks. Meie klubi koosneb naistest, sealhulgas emadest, ning lapsed ja nende heaolu on meile äärmiselt südamelähedane. Eestis on kahjuks väga palju peresid, kes ei saa lubada oma lastele piisavalt huvitegevusi, rääkimata toimekast ja arendavast nädalast suvelaagris. Samas on inimesi ja ettevõtteid, kes saavad ja soovivad teha ka neid lapsi õnnelikumaks, kinkides neile unustamatu suvekogemuse,“ rääkis klubi kogukonnateenistuse juht Kristel Voltenberg. „Kui tahame olla uus Põhjamaa, siis iga panus lastesse ‒ meie kõigi tulevikku ‒ on õigel eesmärgil antud panus,” lisas Voltenberg.

Ansambel Noorkuu sõnul tulid nad hea meelega vastu Rotary naiste palvele olla heategevusliku kontserdi peaesineja. „Tallinn Hansa Rotary klubi rääkis meile möödunud suve projektist, tänu millele sai nädal aega Peipsi ääres suvelaagris olla 180 puudustkogevat last. Samuti tuli jutuks see, et hästi õnnestunud projekti soovitakse ka sel aastal korrata. Meie jaoks oli liigutav, et ka meil paluti ulatada projekti õnnestumiseks abikäsi. Olime pikema mõtlemiseta nõus. Oma lapsepõlvest teame, kui lahe on olla laagris, mida tähendab laagrirõõm ning kuidas sellised sotsiaalsed tegevused liidavad,” kommenteeris Noorkuu.

8. märtsi heategevusliku kontserdi peaesineja on ansambel Noorkuu, kuhu kuuluvad Ilmar Madison, Rein Kahro, Martti Meumers, Märt Murrik ja Remi Teras. Samuti esineb rahvusooper Estonia poistekoori vanem õppekoor Jaanika Kuusiku juhendamisel.

Piletid hinnaga 15‒19 eurot, on müügil Piletilevis.  Femme lugejatele on pilet sooduhinnaga 12 eurot. Sisestage ostu sooritamisel kood “ILUSELU”.

Päikeselaagri projekti toetamiseks on võimalik teha annetusi ka Tallinn Hansa Rotary Klubi MTÜ arveldusarvele EE972200221059664072, märksõnaga „Päikeselaagerˮ, või annetada 5 eurot, kui helistada numbrile 9001210

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar