Mängulisus magamistoas

Pesubutiik Ulakas Kaunitar koostöös pesubränd BonBon Lingerie’ga korraldavad märtsis eksklusiivse koolituse nimega “Mängulisus magamistoas”. Ürituse eesmärk on jagada teadmisi ulakuste kohta, millega voodielu vürtsitada ja naiselikku seksuaalsust ja paarisuhet turgutada. 

bonbonling

Fotod: BonBon Lingerie

“Veel tänapäevalgi kohtab neid, kes täiskasvanute lelusid labaseks ning piinlikuks peavad, see eksiarvamus pärineb enamasti 80-90ndate meediast,” räägib Ulaka Kaunitari perenaine, Kirki Kubri. “Igapäevaellu vallatuste ja kire toomine on üks lihtsamaid asju, kui vaid lasta fantaasia valla ja olla avatud üllatustele, naudingutele ja elujõupuhangule, mida see endaga kaasa toob. Kõige selle võtmeks on mängulisus.”

Ulaka Kaunitari vallatul koolitusel saab õppida tundma mänguasju, mis toovad naeratuse näole ja tutvuda nõiduslikult erutavate lõhnade ja stimuleerijatega. BonBon Lingerie esitleb sensuaalseid buduaarikollektsioone, et seksika pesu abil avada meeled fantaasiamaailma. Osalema on oodatud kõik – nii vabad ja vallatud kui ka need, kes on õnnelikus suhtes ja ulakate fantaasiate kütkes.

roosa_bon

 

Eksklusiivne Ulaka Kaunitari ja BonBon Lingerie ühisüritus toimub 19. märtsil 2020 a. algusega kell 18.00 Ulaka Kaunitari buduaaris Roosikrantsi 16, Tallinnas.

Osta oma pilet kohe, sest kohtade arv on piiratud! Piletid leiad SIIT.

Ulakas Kaunitar on vallatu pesupood ulakale naisele ja tema partnerile. Ulaka Kaunitari eesmärk on tuua naiste seksuaalsus kapist välja. Armas kauplus ja koolitusruum asub Roosikrantsi 16. Poest leiavad naised ja paarid palju põnevaid tooteid, et vürtsitada oma õhtuid.

BonBon Lingerie on 2004. aastal Eestis asutatud luksuslik ja provokatiivne disainer pesubränd, kelle kogu toodang on valminud käsitööna Tallinnas. BonBon’i eesmärk on luua põnevat ja salapärast pesu, mis teeb iga naise tõeliseks femme fataleks.

 

Lisa kommentaar