Mäng värvidega

Ilukliinik vipMedicumi 10. juubeliaasta glamuursel tähistamisel esitles oma värsket pühadehooaja erikollektsiooni moelooja Oksana Tandit. Vaatemängulist õhtut täis moodi ja ilu juhtis Zenja Fokin ning laval astusid üles Laura Põldvere, Sofia Rubina ja Violina.

Oksana Tanditi säravalt pühadehõnguline kollektsioon on saanud inspiratsiooni suurmeister Vincent van Gogh loomingu post-impressionistlikust meeleolust ja julgetest värvilahendustest. Nii kohtame värvidest näiteks smaragdrohelist, öösinist, shampanja- ja sinepikollast, ookrit, burgundiapunast ning klassikalist musta.

“Aastalõpu pidudehooajal soovib iga naine olla väljapaistev ja eriline. Minu värske aastalõpukollektsioon mängib värvide ja huvitavate lõigetega, näiteks kontrastse sinirohelise värviploki või efektsete nahkhiirevarrukatega, sulandades need ühte luksuslike materjalidega. Samas ei puudu sealt igapäevaselt kantav klassika, mida erinevalt stiliseerides võib edukalt aastaid kanda,” rääkis moelooja Oksana Tandit.

Kollektsioonis kohtame pidulikke kokteili- ja peokleite, elegantse lõikega kombinesoone ning päevakleite, mis ühendavad luksuse praktilisusega. Näiteks on detailide rõhutamise oskuse poolest tuntud Oksana toonud sisse põnevad drapeeringud või ühendanud päevakleitide puhul sametist esiosa peenvillast varrukate ja seljaosaga. Kollektsioonist ei puudu ka Oksana Tanditi klassika ehk klientide poolt juba hinnatud mereväe vormist inspireeritud detailidega “kaptenikleit” või käsitsi valmivad kõrberoosimotiivid, mis erikollektsioonis on saanud uue piduliku helgi.

Materjalidest näeme siidi ja siidsametit, Loro Piana hinnalist kašmiiri ja peenvilla, sekka pidulikult helklev litterkangas. Kollektsiooni täiendavad Eesti ehtekunstniku Kaie Pärtsi kullast ja vääriskividest autoriehted, mida kuni aasta lõpuni saab osta Oksana Tanditi esindussalongist. Moeetenduse efektsed jalanõud on saadaval NS King kauplustes.

Kollektsiooni esitleti ilukliinik vipMedicumi 10. juubeli raames, kus vaatemänguliselt ühinesid mood ja ilu.

“Meie jaoks on tegemist märgilise sündmusega. Oleme kümme aastat andnud oma panuse Eesti naiste veelgi kaunimaks muutmisesse ning usume, et see aeg on meil võimaldanud piisavalt teadmisi ja kogemusi omandada, teadmaks, mida Eesti naised ootavad. Teame, mida naine ilus olemiseks vajab ja kuidas seda saavutada. Meie spetsialistid jälgivad kõiki uuendusi, mis toimuvad maailmas iluravi valdkonnas, et kasutada neist kõige tulemuslikumaid klientide ilu heaks,” rääkisid vipMedicumi ilukliiniku omanikud Roman Henson ja Aleksandra Aruvald-Henson.

Modellide jumestuse moeetenduseks tegi Katrin Sangla, kaunid soengud seadis Tamara Korjagina ning üritusel aitas teoks saada Stiilikanal.

Lisa kommentaar