Mammu Couture ja Diana Denissova moeshow

Jõhvi balletifestivali raames toimub 6.mail Jõhvi Kontserdimajas Mammu Couture ja Diana Denissova moeshow.

Mammu Couture katab seekord catwalki pastelse lillemerega. Kollektsioon, mis keskendub seelikutele ja kleitidele, on kaunistatud luksuslike lilletikanditega ning loodud eeskätt just pidulike sündmuste tarbeks. Kollektsioonist ei puudu ka kohevad seelikud, mis on saanud Mammu Couture’i nn signature lookiks. Värvigammalt olid domineerimas pastellsed toonid. Elegantsetele naistele suunatud rõivakollektsioon on saanud inspiratsiooni eelmiste sajandite naiselikest ideaalidest ning klassikalisest ilust ajaloolises võtmes.

Mammu Couture, foto Riina Vaikmaa (4)

Foto: Riina Vaikmaa

“Iga naine vajab tähelepanu! Ma tahan kõigile näidata, et kui kleit on tehtud sinu keha järgi ning lõige istub ideaalselt, võib naine kaaluda kas või sada kilo ja ikkagi suurepärane välja näha,” kommenteerib Mammu.

Diana Denissova esitleb Jõhvi balletifestivalil oma  loodusmuinasjuttu “Metshaldjad”, mis ühendab omavahel sportliku stiili ja glamuuri ning rõhutab liikumisvabaduse ja mugavuse kaudu naiselikku õrnust.

tfw_DD-665

Foto: Erakogu

Diana temperamente käekiri on põhjamaisele minimalismile omamoodi vastandiks. Tema uues kollektsioonis kajastuvad kaasaegsete moetrendide tähtsaimad märksõnad- oversize ja sportliku stiili elemendid. Vormid on pehmed, kasutatud hästikukkuvat kangast, mis teeb silueti kergeks ja lendlevaks. Pastelsed värvid ainult toonitavad muinasjutulist hõngu.

Pärast moeetendust on avatud pop-up butiik, kus soovijatel avaneb võimalus esitletud rõivakollektsiooniga lähemalt tutvuda ning endale meelepärane ese soetada.

Moeetendus toimub Jõhvi Kontserdimajas 6. mail kell 16.00.

Piletid hinnaga 15 eurot müügil siit.

Lisa kommentaar