Maitstes moodi

13. augustil esitleti Pärnus moeetendusel „Maitstes Moodi” Eesti moedisainerite loomingut sümbioosis peente maitsetega Villa Ammende suurepärasest köögist. Moeetendus toimus kahes osas: noorte ja andekate Eesti disainerite looming ning Eesti luksusbrändide Amanjeda by Katrin Kuldma ja Ülle Pohjanheimo sügiskollektsioonid.

„Mul on hea meel moeõhtusöögi rohkearvulise rahvusvahelise publiku üle, külalised Moskvast, Peterburist ja Usbekistanist nautisid Eesti moe parimaid palasid. Kiidan noorte disainerite uudseid lahendusi ja terviklikke väljapanekuid,” ütles Amanjeda loovjuht Katrin Kuldma.

Moeõhtusöök oli kogu nädala Villa Ammendes avatud olnud ZERO° pop-up poe kauniks krooniks. Juba teist aastat Villa Ammendes olnud ZERO° pop-up poe võtsid nii pärnakad kui ka turistid taas kord väga hästi vastu. Esindatud oli Eesti disainerite paremik: Pohjanheimo, Amanjeda, Kokomo, Anneli Arro, KÄTi, Vilve Undi, Mare Kelpmani, Liisa Soolepa, Raili Nõlvaku, Diana Arno ja Whitetaili rõivad, Seco, Anneli Tammiku, MyaMooni ja Astrid Rajalo ehted, Kadri Kruusi nahast kotid, Teenu ning Xaosi aksessuaarid ja Kätlin Kaljuvee siidsallid. Peale selle osales kaks üllatusdisainerit Peterburist: Hvorost Clothing ja NOEL Concept.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar