Mahemoeõhtu

Kevadel esimest korda Eestimaad ilusa mahemoega rõõmustanud LA’V Eco Fashion üllatas 15. oktoobril Kochi Kohvitoas taas rõõmsa ja targa moepeoga.

Sellest, kuidas tarkade ja teadlike valikutega veel kaunimaks saada, rääkisid Eesti esimese toortoidu raamatu autor Mariin Manglus ning LA’V Eco Fashion tegevjuht Kristi Hõrrak. Õhtu naelaks oli LA’V Eco Fashion sügiskollektsiooni moe-show oma kaunite sügavate sügisvärvide ja mustritega.

Moebränd LA’V Eco Fashion on võtnud südameasjaks tutvustada inimestele eluviisi ja väärtusi, mis hoiavad tervist, loodust ja on ka eetilised. Üks võimalus selleks on kanda ainult puhastest materjalidest, nagu kanep, bambus, orgaaniline puuvill ja siid, või taaskasutatud materjalidest tehtud rõivaid. LA’V Eco Fashion seisab ka selle eest, et inimesed, kes neid rõivaid valmistavad, oleksid hoitud, hoolitsetud ja õiglaselt tasustatud.

„Olen väga rõõmus, et selle lühikese ajaga oleme enda ümber kogunud suure hulga fänne, kes pärast pehmete maheriiete kandmist on põhimõtteliselt välja vahetanud oma senise garderoobi, mis nagu paljudel meist koosneb naftast tehtud polüestrist ja nailonist,” ütleb LA’V Eco Fashion tegevjuht Kristi Hõrrak.

LA’V Eco Fashion on oma naiseliku ja stiilse rõivavalikuga muutmas naiste arusaama sellest, et öko ei tähenda kottpluuse, vaid tervist hoidvaid ja ilusaid rõivaid.

LA’V Eco Fashion valikust leiab sellised maailmatuntud ökobrändid nagu Nomads Hempwear, Synergie Organic Clothing, Green Queen ja Deborah Lindquist. Materjalidest on esindatud ainult tervist hoidvad ja loodussäästlikud kangad nagu bambus, kanep, orgaaniline puuvill ja soja. Tagatud on nii nahka hoidev ja allergeenide vaba koostis kui ka loodussäästlik ning kemikaalidevaba algmaterjal, mis on loodud rõhutama kandja ilu.

Lisa kommentaar