Mahemoe lipulaev LAV avab uue poe

15. novembril avab Eesti mahemoe lipulaev LAV ORGANIC LIFESTYLE järjekorras juba teise esinduse sel aastal. Uus rikkaliku sisekujundusega pood avataks Foorum Keskuses.

UnderprotectionAW16_Image25185

Foto: LAV

Avapeo aitavad säravaks muuta Uku Suviste kontsert ning luksuslik talvekollektsiooni moeshow. Modellidena astuvad üles võrratud naised igast eluvaldkonnast- lauljanna Ithaka Maria, särav täht Nele Liis Vaiksoo, alati kaunis Beatrice ja paljud teised. Meeleolukas avapidu toimub koostöös Lionsklubi Tallinn Meriga. Osa õhtu tuludest läheb vähekindlustatud peredele jõulukinkide tegemiseks.

LAV ORGANIC LIFESTYLE juhindub oma tootevalikus asjaolust, et täna on rõivakandja trendikuse mõõdupuuks teadlikus rõiva mõjust kandja tervisele ja ökoloogilisele jalajäljele. LAV esindab ainsana Eestis maailmas enimtuntud mahemoe brände.

UnderprotectionAW16_Image26011

Foto: LAV

Luksuslikust bambusest ja pehmest mahepuuvillast inspireeritud kollektsioon toob vaatajateni maailmas hinnatud mahemoe säravaimad tähed. Valikus on nii pidulikke mahesiidi kleite kui pehmet ja stiilset moodi sumedasse talvepäeva. Materjalidest on esindatud ainult tervise-  ja loodussõbralikud kangad nagu bambus, kanep, orgaaniline puuvill.

“Mul on suur rõõm esitleda maailmas tunnustatud mahemoe tippbrände nüüd ka siin samas Eestis, Foorum Keskuses ” ütleb LAV tegevjuht Kristi Hõrrak. ” Eesti rahvas on väga tark ja teadlik ja tuntakse suurt huvi, kuidas tervislikult ja samas kaunilt riietuda, et oma tervist hoida ning ka hea välja näha. Meie soovitame mahematerjalidest rõivaid kanda, et hoida end tõsiste haiguste eest nagu vähk ja allergiad. Nahk on meie suurim organ ja võiksime lubada naha kaudu enda kehasse vaid head. Võimalusel kanda tervislikest materjalidest pesu, et sünteetilisest aluspesust erituvad kahjulikud aineid meid ei ohustaks. Ka sportimisel soovitame kanda nailoni asemel keemiavabu mahematerjale. Nii paranevad tulemused, sest keha ei pea kahjuliku keemiaga võitlema ja tekib vähem lihasväsimust. Mahematerjale kandes oleme tervemad ja seeläbi energilisemad, kaunimad ja säravamad.”

Meeleolukas avapidu toimub 15. novembril algusega kell 18.00 Foorum Keskuses.

Vajalik eelregistreerimine RSVP 14.11 rsvp@lav.ee

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar