Maagia ja muusika

Maailmamuusika tipptegija, mantralauljatar Simrit Kaur Khalsa energia ja hääl puudutab inimesi kõige sügavamatel tasanditel ning iga temakontsert on kui omalaadne hüpnootiline riitus.

Simrit

Fotod: Erakogu

Lapsendatud laps

Kreekas väga noortele vanematele sündinud ja seetõttu USA-s adopteerituna üles kasvanud Simrit on tänaseks kujundanud endast brändi: Simrit Kaur Music, LLC. Oma loominguga on lauljatar nädalate kaupa püsinud iTunesi maailmamuusika edetabeli tipus ja jõudnud ka Billboardi top’i. Tavatu helipildiga ansambli koosseisu kuuluvad lisaks vokaalile ka Lääne-Aafrika kora, India tablad, tšello ja kitarr.

Simrit_10

 

Heli ja vaimne kasv

„Heli on üks kõige sügavam vahend tervendamiseks, vaimseks kasvuks ja õnnelikuks eluks. Me räägime oma häälega, me laulame oma häälega, me palvetame oma häälega, hüüame ja rõõmustame oma häälega. Kui te kasutate oma jõudu ja kogete oma hääle ilu, muudab see teie elu igaveseks,“ ütles Smirit. „Hääl on palju enamat kui lihtsalt laulmine. See on üks kõige võimsamaid vahendeid teadvuse äratamiseks. See on hämmastav tööriist oma enesekindluse suurendamiseks, südamega tutvumiseks ja tõelise armastusega suhtlemiseks. Kes seda ei vaja?!“

Simri

Kundalini jooga ja reiki

Simrit Kaur Khalsa on oma elu, lisaks heliloominguga seonduvale, pühendanud ka Kundalini joogale. Ta õpetab heli ja teadvuse koostoimet ning lisaks ka reikit.

Ühendades muistset sakraalsust tänapäevaga, pakuvad Simriti rütmi- ja heliväljad nihestatud teadvuse sügavusi, tõmmates kuulaja uude reaalsusse, mille transs kestab veel kaua pärast kontserti.

Simrit_

 

Simriti soovitab Femme lugejatele hommikuseks rituaaliks külma dušši

Üks tähtsamaid ja tervendavamaid harjumusi, mida lisada, on hommikune rituaalne külm dušš. Seda nimetatakse Ishnaan’iks. Enne duši alla minekut masseeri ennast üleni kokku mandliõliga. See aitab toksiine väljutada ja hellitab nahka. Seejärel oled valmis veeteraapiaks.

Alusta jalalabadega, siis pane duši alla käed. Kindlasti ära lase külma vett reite peale, et mitte häirida kaltsiumi-magneesiumi tasakaalu. Samuti ei lasta külma vett suguelunditele ning pealaele. Külma duši alla ei tohi minna, kui oled rase, sul on kuutsükkel või kui sa pole terve (sul on palavik, reuma või südamehäire).

Külm dušš teeb naha säravaks, avab kapillaarid, hoiab vereringe noore ja tervena ning stimuleerib näärmete süsteemi. Me usume, et noored näärmed ongi nooruse saladuseks. Veeteraapia ajal kogu su keha taastub, puhastub ja uueneb.

Keha väljakutseks on ennast soojendada. Kui kapillaarid on avanenud ja veri kiirelt liigub, loputades sellega ka siseorganeid, ei tunne keha enam külma. Pärast seda kuivatad ennast pehme rätikuga ja paned soojad riided selga või mässid ennast sooja teki sisse.

Mitte ükski harjutus, isegi kui teed seda mitu tundi, ei suuda su rakke stimuleerida sellise võimsusega, nagu külm dušš seda teeb. Ja see on nii lihtne ning kättesaadav meile kõigile.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar