Lummav moeõhtu

Reedel, 5. augustil toimus Kuressaares Arensburgi lounge’is MUUSA juba neljandat suve järjest moedisainer Tiina Talumehe lummav show. Seekord toimus show kahes osas, esitleti nii couturekollektsiooni kui ka prêt-à-porter liini TIINA by Tiina Talumees.

„Meie iga-aastased Arensburgi moeshowd on mõnusaks traditsiooniks kujunenud. Saaremaa on meid alati soojalt vastu võtnud ja hästi tore atmosfäär on showdel tekkinud. Seekord tegime ülevaate Tiina by Tiina ja „Gardenia” couture kollektsioonidest, näitasime nii mugavat igapäevast kui ka pidulikumat loomingut. Lillemustrid ja pits ning kelmikas plisseer annavad augustisse suvise laengu, et Eestimaa ilusast soojast ajast veel viimast võtta. Kogu moeshow kulges voogavalt üheskoos spetsiaalselt valmistatud õhtusöögiga ja meeleolu lisas elav muusika,” kommenteeribs Tiina Talumees.

Peale hõrkude roogade pakuti veinivalikut Livikolt ning tervitusjoogiks Crafters London Dry Gin koos Fentimans toonikutega. Jumestuse eest hoolitses  Glo Minerals ja soenguid sättis ilusalong LeLii.

Tiina Talumehe valmiskollektsioone saab osta Tiina Talumehe moestuudio salongpoest Rotermanni 5, Tallinna Kaubamajast, Eesti moedisaini poest Zero Baltika kvartalis, Eesti disaini lehel osta.ee ning Siisoni veebipoest www.siison.ee

Lisa kommentaar