Loeng säästlikust tulevikumoest

Teisipäeval, 14. novembril kell 18 räägib Giulia Massarenti moest, säästlikkusest ja tulevikust.

Giulia_Massarenti

Foto: Erakogu

Alates mõttest, et mood võib aidata ühiskonnal revolutsioone alustada (nt korseti kadumine Victoria ajastul või et naised kannavad pükse), saame me teada, et suured muutused moesüsteemis ei ole enam midagi utoopilist. Giulia Massarenti, kes on töötanud mittesäästvates ettevõtetes, jagab väikeseid nõkse, mis aitavad igapäevarutiini ja töökeskkonda säästvamaks ja õiglasemaks muuta. Näitamaks, et suured muutused on tõepoolest võimalikud, toob ta mõne näite oma uurimusest, mis keskendub säästvatele moebrändidele ja ‑majadele ning samuti loodussõbraliku moe teerajajate filosoofiatele (Stella McCartney, Miroslava Duma, Katharine Hamnett, Giusy Bettoni).

Giulia Massarenti sündis 1986. aastal Itaalias. Ta õppis Padua Ülikoolis tänapäevast kirjandust ning Madridi Carlos III Ülikoolis moeajakirjandust ja kommunikatsiooni. Armastus moe vastu on ta viinud paljudesse maailma paikadesse, sealhulgas Barcelonasse, Madridi, Lyoni, Pariisi, Londonisse ja Tōkyōsse. Giulia on töötanud stiiliassistendi ja fototoimetajana mitme tuntud moeajakirja juures (Jaapani ja Hispaania Vogue, LOVE, Hunger ja Schön Magazine) ning suhtekorraldaja ja salongijuhina mitme tuntud moebrändi juures (sh Ralph Lauren, Dior, Fendi ja Givenchy). Giulia eesmärk on inspireerida inimesi moemaailma õiglasemaks ja inimlikumaks muutmise nimel midagi ära tegema.

Loeng toimub Kultuurikatla Terassisaalis (Põhja pst 27a, Tallinn) inglise keeles ja on kõigile tasuta. Sisenemine Põhja pst 29 poolsest punasest väravast (Energia Avastuskeskuse peaukse kõrvalt).

Liitu leonguga Facebookis

Lisa kommentaar