Lõbus õuemüük ÕUKA

Sel kolmapäeval, 29. juunil kell 12–16 ootab pulmarõivastele keskendunud ettevõte Pits by Triin Isak kõiki huvilisi lõbusale õuemüügile ÕUKA oma ateljee hoovi Tartus Rüütli tänav 4.

isak

Foto: Erakogu

Oma ägeda vana ja uue kraamiga on õues kauplemas Sandra Sillamaa, Hedviga Vei, Seco, Alton, Triinu Pungits, Xaos, Ehepuu, Claudia Lepik, Epp Mardi, Anu Kaelussoo, Epp Petrone, Pürg jpt.

„ÕUKA on üks vana hea asi, mille tahtsime taas ellu kutsuda. Üks mõnus lõuna-pärastlõuna hea muusika ja lõbusate inimestega kulub kõigile ära. Ja kui siis on võimalik end veel soodsa hinnaga ilusate asjadega hellitada, siis peaks see õuemüük küll kõigile rõõmu tooma. Ühtlasi on tegemist ka väikese head-aega-ütlemisega Pits by Triin Isak ateljee ruumidele Rüütli tänaval. Suvi toob meile uued ruumid ja uued tuuled, kuid ÕUKA katsume endaga kaasa võtta ja ka järgmisel aastal korraldada, siis juba uues kohas,” kommenteerib Triin Isak.

triinisak

 

Üleval ateljees on kõik oodatud soodsalt Pits by Triin Isak pulmaaksessuaare tellima. Tartu Uus Teater on kohal sooduspiletite ja maitsva õnneloosiga.

Lisa kommentaar