Läti mood teleekraanil

Kodumaine disainisaade “Kapist välja” teeb seoses Läti 100. juubeliga kummarduse meie lõunanaabrite rõivamoele – sel laupäeval kell 20.15 on ETV2 kanalil eetris erisaade “Kapist välja. Läti mood”.

Läti_moebränd_Mareunrol_'s

Fotol Mareunrol

“Oleme seni kahel hooajal toonud vaatajateni ülevaate meie oma parimatest moeloojatest ja disaineritest, aga palju põnevat toimub ka meie naaberriikides,” selgitab saate toimetaja Piret Järvis-Milder. “Juba sel nädalal aset leidev Läti 100. juubel andis meile tõuke pisut Eestist väljapoole kiigata ning lätlaste moe-eelistusi uurida.”

Läti_moebränd_Dace_Bahmann

Dace Bahmann

Saate toimetajate arvates on Läti moemaastik vägagi omanäoline ning elujõuline. “Tegelikult oli päris raske valida saatesse vaid kolme disainerit, sest silmapaistvaid tegijaid ja moemärke on seal nii palju,” tunnistab saate teine toimetaja Helen Saluveer.

Läti_moebränd_Talented

Talented

Erisaade “Kapist välja. Läti mood” toob vaatajateni moebrändide Talented, Dace Bahmann ning Mareunrol’s lood, lisaks uuritakse kohaliku stiili-ikooni, bändi Instrumenti liikme Reinis Sējānsi põnevaid moerännakuid.

Läti_moebrändTalented

Talented

“Kapist välja. Läti mood” on ETV2 eetris sel laupäeval, 17. novembril kell 20.15. Saate toimetajad on Piret Järvis-Milder ja Helen Saluveer, režissöör Ivan Pavljutskov, operaator Robi Uppin ja produtsent Age Kraus.

Lisa kommentaar