Laste festival

Möödunud nädalavahetusel Pärnu Rannapargis toimunud esimene Rõõmsate Laste Festival tõi kokku mitu tuhat last ja lapsevanemat, kes said päeva jooksul nautida paljusid tasuta töötube, atraktsioone ja etteasteid, tutvuda Eesti lastedisaini ning nautida mõnusat suveilma.

Festivali peakorraldaja Kati Ruubeli sõnul jäid nii korraldajad, osalejad kui ka külastajad üritusega väga rahule ning sooviksid festivali korrata juba järgmisel aastal. „Kuna kogu meie korraldustiim oli sellise mastaabiga ürituse korraldamise juures esmakordselt, siis saime kindlasti väga suure kogemuse osaliseks. Samuti saime tänu külastajate hulgale ja rohkele positiivsele tagasisidele kinnitust, et sellise ürituse järele on vajadus olemas ning sooviksime kindlasti festivali veelgi paremini korraldada ka järgmisel aastal,“ kinnitas Ruubel.

Rõõmsate Laste Festivali põhitingimusteks oli, et see oleks eestimaine, arendav, tervislik ja perega koos tegemist innustav. „Meie festivalil osales ligi 100 kohalikku ettevõtjat, kellest igaüks andis üritusele midagi juurde – kes tutvustas mõnd vahvat tegevust või toodet, pakkus peredele meelelahutust või andis kasulikke teadmisi. Kogu päeva jooksul jätkus tegevust igas vanuses külastajatele ning väsides sai pargipuude all vaipadel või heinapakkidel hinge tõmmata,“ kirjeldas Ruubel.

Esimene Rõõmsate Laste Festival toimus 23. juulil Pärnu Rannapargis. Festival tutvustas perepuhkuse võimalusi, andis ideid, mida perega koos ette võtta, näidati kodumaiseid laste- ja peretooteid, pakuti tervislikke ja maitsvaid sööke-jooke ning palju muud huvitavat ja kasulikku kõigile pereliikmetele.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar