“La Nardi”

Laura Nestor avas Treimanni mööblisalongis fotonäituse “La Nardi”, mis on inspireeritud õhulisest Itaalia õuemööblibrändist Nardi. Väljapanekul on näha, kuidas foto ja mööblidisain täiendavad teineteist ja saavutavad ühise terviku.

Laura_nestor

Foto: Getter Kuusmaa

Laura Nestor on fotograafina töötanud juba peaaegu 20 aastat, tegelenud peamiselt lavastusfotoga, pildistanud lugematul arvul ajakirjade kaanefotosid ja reklaampilte. Sisekujundus on tema suur hobi ning Treimanni Mööblisalong on alati koht, kus inspiratsiooni kogumas käia. Meeldiva koostööna Treimann mööblisalongi perega kasvas välja ühine loominguline projekt “La Nardi”.

LauraNestor

 

“Fotoseeria tegemisel innustas mind eelkõige Nardi välimööbli puhas värvilahendus ja selge disainikeel. Naudin ka väga Raffaello Galioto loodud õhulist mööbli disaini ning samuti on mulle oluline kaubamärgi keskkonnasõbralikkus, et nad materjale oskuslikult taaskasutavad. Õhulise faktuuri ja vormilahenduse tõin ma ka oma fotodesse, puhas ja klaar fotokeel seguneb maitsemaailmas oleva intriigiga. Väga mõnus on olla inspireeritud heast disainist,” kommenteerib Laura.

Foto.LauraNestor

Fotod: Laura Nestor

Fotonäitus Treimann Mööblisalongi jääb avatuks kuni suve lõpuni ning kõiki töid on võimalik ka osta.

Lisa kommentaar