Kuurortide kütkes Lilli Jahilo

Juba viiendat aastat tutvustab Lilli Jahilo moemaja oma disainerkleitide kollektsiooni äsja uuenduskuuri läbinud Pärnu Rannahotellis ja Saaremaa ooperipäevade festivalialal.

TCD_CandyPink

Foto: Krõõt Tarkmeel

Mõeldes suvele kuurordis, on moedisainer Lilli Jahilo loonud maailma tuntuimast kuurortist inspireeritud kleidi The Cannes Dress, millega saab tutvust sobitada ka kodumaistes kuurortlinnades Pärnus ja Kuressaares. Kohalolek suvekuurortides annab hea võimaluse kohtuda kõigi moedisainist huvitatutega ning tuua ateljee rõõmsat meeleolu Eesti kuurortlinnadesse.

TCD_Black

Lilli Jahilo on aegumatu ilu väljendamisele pühendunud rahvusvaheline tippmoebränd. Disainlahenduste peamiseks inspiratsiooniallikaks on aastaaegades vahelduv põhjamaine loodus ning kõrgmoetehnoloogiad ja -tikandid. Kõik tooted valmistatakse eksklusiivselt Eestis, Lilli Jahilo moemajas oma ala professionaalide poolt, hoides elus Eesti moekultuuri pärandit ning tagades toodete ideaalse istuvuse ning kompromissideta kvaliteedi.

Lilli Jahilo pop-up pood on avatud Pärnu Rannahotelli elegantses presidendisviidis (Ranna puiestee 5) 22. juulil kell 11‒19 ja 23. juulil kell 11‒16. www.rannahotell.ee.

Kuressaares on Lilli Jahilo pop-up pood leitav Saaremaa ooperipäevade festivalialalt. www.saaremaaopera.eu

Kasutage suurepärast võimalust kohtuda disaineriga ning soetada rõivaid elu kaunimateks hetkedeks!

Lisa kommentaar