Kunst t-särkidel

Igal Disainiöö festivali õhtul tutvustatakse koos väikese moeetendusega Amanjeda galerii butiigis Disainiöö teemat sisulisemalt ja sügavamalt kui pelgalt reklaamfoto. Teie ees on modellid ja disainer oma brändi looga. Mõnus seltskond ja mulliga joogid on õhtute boonuseks kõigile disianisõpradele.

AMANJEDA by Katrin Kuldma disainerrõivaste bränd alustas 2015 kevadel kunsti-t-särkide seeriat Eesti kunsti klassikaga. Esimene väärikas kunstiteos, mis on siiditrükis kantud lõuendina ideaalsetele valgetele T-särkidele on Eduard Wiiralti kuulus graafiline teos “Lamav Tiiger” / 1937, pehmelakk.

T-särkide disain on inspireeritud Amanjeda klassikaliste meestesärkide elementidest ja arvestab väärika graafika esitamise eripära. Oleme loonud spetsiaalselt t-särgi mudeli, millel puudub parem küljeõmblus. Nii on Edurad Wiiralti suurepärane teos kantud T-särgile kogu oma ilus tervikuna.

art

Foto: Elina ja Silvia Kurr

T-särgid on valmistatud algusest lõpuni igati keskkonnasõbralikult Eestis. Nii meestele kui naistele on olemas kaks materjalivalikut – pehme ja ülimugav bambuskangas ning pisut toekam ensüümtöötlusega puuvill. Maailma tipptasemel kangaid valmistav kodumaine vabrik omab kõiki olulisi rahvusvahelistele standarditele vastavaid keskkonnasäästlikkust garanteerivaid sertifikaate. Õmmeldud on Amanjeda kunsti-t-särgid Eesti tublide õmblejannade poolt suure hoole ja armastuse.

Amanjeda by Katrin Kuldma kunsti-t-särgid on sobivad moekalt kandmiseks shiki ja hästi istuva ülikonnaga.

* Disainööl on disainisõpradele on ostlemis- ja tellimissoodustus miinus 20%, avatud on leiunurk.

Moeõhtud toimuvad:
Neljapäev, 17.09 kell 19.00
Reede, 18.09 kell 19.00
Laupäev, 19.09 kell 19.00

Vaata lähemalt kavast.

Lisa kommentaar