Kuldsed tripid

Eelseisval laupäeval, 22. oktoobril kell 18.00 esitleb pesubränd Kriss Soonik 10nda TFW laval moeetendust “The Morning After”. Oodata võib “krissilikult” hoogsat, väikeste vimkadega showd, kus esitlusele tuleb nii sügis/talv 2016, kevad/suvi 2017 kui ka valik spetsiaalselt show jaoks valminud disaine.

_M7A0196

Foto: Sandra Palm

“The Morning After” avab uudishimulikele pilkudele ukse kaunite naiste peojärgsesse hommikusse. Jutuvestjaks on sel korral aga pesu Kriss Sooniku värskeimast kollektsioonist. Millest põnevast tal aga rääkida on, tuleb igaühel juba ise TFWle kaema tulla.

“Mu lemmikud on suurte sündmuste ja pidudejärgsed hommikud, sest siis on just meeldiv pingelangus, aga samas on emotsioonid laes. Sellistel päevadel on justkui suunurgad iseenesest kogu aeg ülespoole ja hõljud läbi päeva,” kommenteerib Kriss.

Kriss Sooniku seekordse kollektsiooni fookuses on kuldne tripidetail, mida on kasutatud ootamatutes kohtades kaunistuse ja funktsionaalse lisandina. Disainer on tripidetaile kasutanud oma kollektsioonides juba aastaid ja alati omamoodi erilisel moel. Kriss Sooniku pesu juures on tripid pigem näitamiseks kui peitmiseks ja nõnda leiavadki nood kombineerituna trikotaažiga tee buduaarist igapäevamoodi.

_M7A0337

Foto: Sandra Palm

Kriss Soonik Loungerie bränd sai alguse pea 7 aastat tagasi, Eestisse jõuti aga alles 2011. aastal, kui brändi asus esindama pesupood Ulakas Kaunitar. Kriss Sooniku disainpesu eripärana paistab silma  see, et enamus sellest on kantav ka ülerõivastena.

Lisa kommentaar