Tallinna Kaubamajas avati Kriss Soonik Loungerie pop-up

Saabuva sõbrapäeva puhul avati Tallinna Kaubamaja naistemaailmas Kriss Soonik Loungerie pop-up-pesupood. Ülemaailmselt tunnustatud Eesti disaineri looming, mida müüakse 15 riigis üle maailma, jääb Kaubamajja 16. veebruarini.

„Meil on äärmiselt hea meel, et Kriss Soonik Loungerie on jõudnud Kaubamajja ja seda just sõbrapäeva eel. Eesti inimestele meeldib aasta-aastalt aina enam teha valentinipäevaks kinke ja Eesti disainpesu on selleks väga hea valik,“ rääkis Kaubamaja turundusdirektor Britta Ratas. „Kriss Sooniku looming on pälvinud üle maailma suurt tähelepanu, nii võib tema kaubamärki osta 15 riigist üle maailma, erilisematest kohtadest võib tuua esile Saudi-Araabia ja Jaapani,“ lisas Ratas.

Kriss Soonik-Käärmanni sõnul on Kaubamaja loomingu esitlemiseks just õige koht, see on hea võimalus tutvustada ja tuua kaubamärki lähemale Eesti inimesele. „Oleme valinud müüki tõeliselt populaarsed tooted, mida on maailmas saatnud suur müügiedu,“ ütles Kriss Soonik-Käärmann. Enne Kaubamaja avas naine pop-up-poe Tokyo menukas kaubamajas Isetan. Kuid Eestis on kollektsioon saanud veelgi põnevama kevadise väljapaneku.

Lisa kommentaar