Kopli Couture laieneb vanalinna

Kopli Couture vintage riiete ja akssessuaaride poel Kopli südames on läinud ühe tegutsemis aasta jooksul nii hästi, et entusiastlikud omanikud Evelin Lõokene ja Veronika Vallimäe on otsustanud avada ka teise poe, aadressil Munga 2.

Evelin ja Veronika

Foto: Laura Strandberg

Evelin ja Veronika räägivad, et inimeste aina teadlikum suhtumine keskkonda ning vajadus
isikupärase eneseväljenduse järgi on need märksõnad, mis muudavad taaskasutuse ning vintage mõtteviisi aina populaarsemaks. Vintage’i väärtustavast mõtteviisist on saamas elustiil ja elustiilist maailmavaade.

Vähe tähtis ei ole ka seik, et uue poe asupaiga valikul, sai määravaks soov anda omapoolne panus Tallinna vanalinna nö tagasi vallutamisesse. Kopli kui asumi väärtustamisest alguse saanud tõekspidamist tahavad Evelin ja Veronika endaga koos kanda ka vanalinna, kus merevaigu ja matrjoška poekesed ikka veel ruulivad. Kopli Couture lähtub veendumusest, et just ateljeed, butiigid, galeriid, kohvikud, baarid, koolid, saalid on need avalikku ruumi väärtustavad ettevõtmised, mis loovad ühe erilise linna erilise atmosfääri. Ka turist ihkab kogeda kohalikku. Rääkimata siis kohalikust endast.

Vanalinna poe avamine toimub 16. novembril kell 19:00 ning õhtu on täis üllatusi vintage austajatele! Pidu kestab kuni 23:00.

Kopli Couture – see on hoolikalt valitud rõivaste ja aksessuaaride assortii kuldsetest aegadest ja viimastest aastakümnetest! Pood on mõeldud kõigile, kes soovivad erineda masstoodangust ning kes hindavad kvaliteeti ja klassikat ja keda XXI sajandi kiirmood enam ei rahulda.

Edaspidi on Kopli Couture avatud alates laupäevast, 17.11 iga päev kell 11:00-19:00.

Lisa kommentaar