Kõikidele naistele mõeldes

Marc & André avas Viru keskuse teisel korrusel võluva naise salamaailma, kus saab soetada luksuslikku pesu ja rannarõivaid. Kauplusest leiab täiusliku komplekti iga kaunis naine, kes hindab kvaliteeti ja peab lugu moest. M&A uus kollektsioon pakub vastupandamatuid emotsioone, kirglikke hetki ja elegantsust.

Pesukollektsioonis on algava suve märksõnadeks õrnad ning pastelsed sirelitoonid, mis on täis romantilist hellust ja naiselikku sensuaalsust. Suvist särtsu ja emotsiooni leiab korallpunase, päikesekollase ja taevasinise värvigamma puhastest toonidest. Sumedasse suveõhtusse sobib ideaalselt aga kaunis naturaalsest siidist ööpesu.

2015. aasta rannarõivakollektsiooni iseloomustavad pehmed Microsense kangad, mis panevad kandjat end sensuaalse ja naiselikuna tundma ning lausa silitavad päikesepruuni nahka.

Selle suve rannalemmikud on fantaasiaküllased graafilised mustrid ja kunstilised ornamendid. Imelised troopiliste orhideede motiivid või kuldse aktsendiga klassikalised sini-valged toonid. Valik on lai ja tegumoode küllaga. Endiselt on Marc & André kauplustes suurim valik bikiine ja trikoosid pluss-suurus naistele. Peale selle on valikus palju rannakleite, kübaraid, kotte ja kingi.

Ilu ei ole määratletud numbriga. Ilu toob esile kaunis, enesekindel ning ennast hästi tundev naine!

Uus kollektsioon on müügil Marc & André esinduskauplustes, mis asuvad Viru keskuses ja Ülemiste keskuses.

Lisa kommentaar