Kohtumine filmi tegijatega

Filmimuuseumis toimub 15. detsembril uue lastefilmi “Eia jõulud Tondikakul”erilinastus.  Kohtutakse filmi tegijate ja nimiosatäitjaga ning lähedalt saab uurida filmikostüüme.

eiajolud

Foto: Kristjan Mõru

Linastusele eelneb kohtumine tegijatega – filmi režissööri Anu Auna ja produtsendi Maie Rosmann-Lille ning Eia osatäitja Paula Ritsiga  Samuti eksponeeritakse Eve Gutmann-Valme poolt spetsiaalselt filmile loodud kostüüme.

Filmimuuseum (Pirita tee 56) kutsub oma sõpru 15. detsembril kell 14.30 vaatama uut Eesti kogupere seiklusfilmi “Eia jõulud Tondikakul”. Film räägib 10-aastasest Eiast, kelle plaanid võtavad ootamatu pöörde, kui linnatüdruk viiakse talvevaheajaks salapärasesse Lõuna-Eesti tallu. Tüdruk ei oska esialgu aimatagi, millised seiklused ja saladused teda ees ootavad.

Filmi peaosades astuvad üles enam kui kolme tuhande kandidaadi seast välja valitud 10-aastane Paula Rits ja 12-aastane Siim Oskar Ots.

Lisaks lastele teevad filmis kaasa armastatud näitlejad Jaan Rekkor, vennad Märt Pius ja Priit Pius, Juhan Ulfsak, Tambet Tuisk, Mirtel Pohla, Priit Võigemast ja teised. Näitlejadebüüdi teeb ka lauljanna Liis Lemsalu.

Pileteid hinnaga 6/4 eurot saab osta SIIT.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar