Kleidid kui mõttemaailm

Kevadistes NYMFides pulbitseb midagi eriti salapärast. See on see maagiline miski, tohutu sisemine vägi ja vastupandamatu sarm – MOJO. Seda on võimatu mitte märgata, sest ta lummab sügavusega, võrgutab kergusega ning inspireerib julgusega nautida vabadust absoluutselt igas hetkes.

Foto: Siiri Kumari

Moebränd NYMF on välja tulnud uue kollektsiooniga „MOJO”, mis on põnev kaleidoskoop graatsilistest lillemotiividest, rütmilistest navajo-mustritest, aristokraatlikest tikandi-printidest, Marrakeshi vaibamustritest, heegelpitsi motiividest, mängulistest narmastest, nahksetest punutistest ja pärlitega pikitud detailidest. Ühtpidi midagi ülimalt eklektilist, aga samas täiesti ühte sulanduvat.

NYMF moestuudio on Tallinna südames asuv armsalt hubane moeateljee, kus disainer Triin Kärblane loob juba 9ndat aastat järjest erilise ja äratuntava käekirjaga loomingut, mille võlujõud ja vägi on heas mõttes sõltuvust tekitavad. NYMFid jumaldavad ajatuid ja üdini naiselikke siluette, maagilisi printe, ohtraid detaile ning mustrite ja struktuuride mängu.

NYMFi kleidid ei ole lihtsalt kleidid, need on mõttemaailm.

Show toimub 11. mail kell 19.00 täiesti hullumeelse interjööriga pop-art lounge’s Vintage Factory, mida iseloomustavad fresko, peegelmosaiik, eklektika, psühhedeelia, pop-art, grafiti, popsürrealism ja staatilisust lisav tekstiilikunst. Kõik need kunstitüübid sulanduvad kokku ainulaadseks tervikuks.

Kollektsiooni „MOJO” kleite vürtsitavad spetsiaalselt selle kollektsiooni tarbeks valminud Endless Goddess Designi detailiderohked jalakaunistused, Ehtekassi sulgedest meisterdatud ehted ning Kuu Ruumi väekad kaelakeed.

R.S.V.P. kuni 9. maini aadressil nymf@nymf.ee.

Pärast etendust on võimalik kollektsiooni ainueksemplare ka kohapeal soetada.

Lisa kommentaar