Kirill Safonov õpetab moekollektsiooni looma!

Eesti moedisainer  Kirill Safonov korraldab detsembri esimesel nädalal Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumisis näituse “Nulltuju. Eesti moe avangard 2000-2010 raames” töötoa, kus õpetab kõikidele huvilistele moekollektsiooni loomise põhitõdesid ning kõik osalejad lahkuvad enda loodud mini-kollektsiooniga.

K_Safonov

Foto: Erakogu

Nullindate Eesti moemaailma iseloomustavad glamuur, sädelus, kuld, uusrikkad. Sel perioodil oma loomingulist teekonda moemaailmas alustanud Kirill Safonovi juhendatud moekollektsiooni töötoas saab igaüks luua endale nullindate stiilis kostüümi. Kirill Safonov on moedisainer, kelle värvikas, julge ja optimistlik looming on laialt tuntud. Kirill on lõpetanud EKA tekstiiliosakonna magistratuuri ning tal on Kadriorus oma moestuudio. Kirill on ka regulaarne osaleja Tallinna Moenädala etendustel.

2. detsembril kutsub Kirill Safonov osa võtma oma töötoast, kus iga osaleja saab tema juhendamisel disainida endale (või sõbrale) 2000ndate stiilis väikese moekollektsiooni. Kollektsiooni kavandid valmivad kollaaži tehnikas ning modelliks saavad olla osalejad ise!

Kellele: töötuba sobib kõigile, joonistamisoskus ei ole vajalik.

Mida tehakse: Osaleja saab põgusa ülevaate Kirilli tööpõhimõtetest ja -protsessist kollektsiooni kavandamisel. Seejärel saab igaüks saab valida oma kollektsioonile sobiva idee ja koloriidi. Mudelite disainimine käib ette valmistatud figuuripõhjade peal.

Aeg: 2. detsember 2021 algusega kell 17.30, töötuba kestab kaks tundi.

Vahendid: kõik töövahendid on kohapeal olemas.

Osalemise soovist anda teada aadressile haridus@etdm.ee.

Osalejate arv: kuni 15 inimest.
Hind: 35 eurot.

Lisa kommentaar