Kandideeri modelliks!

Lindex kasutab uut lähenemisviisi ja arendab eelmistel aastatel edu saavutanud aluspesukontseptsiooni Bra-volution edasi kampaaniaga, milles 2016. aasta kevadise aluspesukollektsiooni modellidena astuvad üles Lindexi kliendid.

Foto: Lindex

Viimasel kahel aastal on Lindexi uut kontseptsiooni Bra-volution esitlenud Lindexi töötajad. Bra-volutioni kampaaniaid saab pidada suureks õnnestumiseks nii läbimüügi kui klientide üldise hinnangu põhjal, sest kontseptsiooni selgus ja arusaadavus aitab neil lihtsamalt oma lemmikmudelit leida.

„Soovime, et veel rohkem naisi saaks tõuke leida oma lemmikrinnahoidja ja kutsume seekordsesse kampaaniasse appi meie kliendid. Kampaania peaks mõjuma isikliku ja innustavana. Julgustame kõiki naisi oma osalemissoovist teada andma ja loodame, et meie kampaania võetakse hästi vastu,” sõnas Lindexi turundusjuht Anne-Kathrine Almark.

Kliendid, kes osutuvad kevadkampaaniasse väljavalituks, osalevad ainulaadsel moesündmusel, kus nad saavad päeva jooksul modellitööd proovida.

 

„Kampaaniasse valitud naiste eest hoolitseb suurepärane abiliste rühm, kuhu kuuluvad juuksurid ja meigikunstnikud, stilistid ja fotograafid. Tahame pakkuda osalejatele täiesti ainulaadset päeva ja võimalust tunda end tõeliste staaridena,” selgitab Lindexi kampaania projektijuht Lena Wall.

Modelliks saab kandideerida siit.

Kampaania algab ja kevadkollektsioon tuleb müügile Lindexi kauplustes ja internetis aadressil www.lindex.com 4. veebruaril.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar