Kahvliahv tuleb taas!

Alates tänasest on kõigil huvilistel võimalik end registreerida Kahvliahvi kokakooli lustlikesse töötubadesse, mis leiavad aset 18. juulil Põhjaka mõisa restorani hoovil. 

Kahvliahvi_kokakool_2014_foto2_Siim_Vahur

Foto: Siim Vahur

Kahvliahvi kokakoolis saavad kokku lapsed, nende pereliikmed, Eesti ühed inspireerivaimad kokad ning perega koos kokkamise idee. Tunde annavad Põhjaka mõisa restorani kokk Ott Tomik, armastatud toidublogija Mari-Liis Ilover ning Rohelise maja kohviku pererahvas Kaari ja Enn Onnid.

Toidudisaini töötoas tuuakse lauale söödavad metsaannid, millest valmistatakse põnevaid ehteid hinnatud moekunstnike Anu Samarüütli ja Karolin Kuusiku ning teatrikunstniku Kaili Viidase kääride taktis.

Kokkamistundidesse oodatakse lapsi, kes juba oskavad kööginuga käes hoida, ning nende vanemaid pereliikmeid. Toidudisaini töötuppa saavad registreerida end suured kahvliahvikesed, kes teretulnud kaasama ka väikseid.

Kuna suure laua taha mahub päeva jooksul kokku vaid 100 inimest, tasub huvilistel kiirelt tegutseda. Ühes tunnis osalemise tasu on inimese kohta viis eurot, mille eest saab nii õppida kui ka tulemuse ära süüa. Päevakava ja registreerimise juhise leiab Kahvliahvi kokakooli Facebooki-lehelt

Keda oodatakse Kokakooli?

KOKANDUSTUNDIDESSE oodatakse lapsi (kes oskavad nuga käes hoida) koos vanema pereliikmega (näiteks ema, isa, vanem õde, vanaisa), kes võtaks samuti kõigest osa ja oleks ühtlasi väiksemale toeks. Iga osaleja (nii lapse kui ka vanema) tasu on 5 eurot. Laua ümber mahub kokku 26 väikest ja suurt kahvliahvikest.

DISAINI-TÖÖTUPPA (ehted metsaandidest) oodatakse osalema suuri kahvliahvikesi, osalustasu samuti 5 eurot. Suur võib võtta appi väikese, et valmistada koos ühine taies (lapse eest tasuma ei pea). Igal juhendajal saab olema 10 juhendatavat ja registreerumine käib konkreetse disaineri juurde.

Osalustasu eest saab kaasa lüüa ja tulemuse omastada/ära süüa. Kohale mitteilmumise puhul tasusid tagasi ei kanta.

REGISTREERIMISE JUHEND

Registreerimiseks oodatakse e-maili aadressile kahvliahvid@gmail.com, subjekti reale kirjuta juhendaja nimi.

Kirjas palutakse välja tuua osalejate nimed, igaks juhuks ka kirjasaatja telefoninumber.

Seejärel tehke ülekanne MTÜ Kahvliahvi Kokakooli arveldusarvele EE502200221057839281, osalemine maksab 5 eurot osaleja kohta. Ülekannet tehes märkige selgitusse juhendaja nimi ja osalejate nimed.

Kui ülekanne on laekunud, saadetakse Sinu e-mailile kinnitus, et oled registreeritud.

Ahvinägudeni Põhjakal!

KAVA 2015

Kl 13-14 Ott Tomik: Raba rabarberit!
Kl 14.30-15.30 Mari-Liis Ilover: Rõngakava
Kl 16-17 Kaari ja Enn Onnid: Meie pere lemmikroog
Kl 18-19.30 Anu Samarüütel: Ehted metsaandidest
Kl 18-19.30 Karolin Kuusik: Ehted metsaandidest
Kl 18-19.30 Kaili Viidas: Ehted metsaandidest

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar