Metsamaagilised elamused

Laupäeval, 26. juulil, Soomaa laante vahel aset leidnud pisifestivalil Kahvliahvi Metsakohvik valitses imeliselt helge meeleolu ja külalised suundusid koduteele mitmete metsamaagiliste elamuste võrra rikkamana.

Perederohkel sündmusel said kokku eksperimentaalne muusika, hoogne toidukunst, ürgselt kaunis metsamaastik, hõrgult jahutavad rabalaukad, õnnelike laste kilked ja isegi kobraste sabaplaksatused.

„Unistame, et juhtuks midagi erilist, ilusat ja tavatut, mis rebiks meid hetkeks eemale tavapärastelt radadelt,” ütles sündmust külastanud Tallinn Music Weeki peakorraldaja Helen Sildna. “Kahvliahvi Metsakohvikus juhtuski midagi täiesti erilist – loodus, rabajärved, muusika, head inimesed, Toomas Läätse hõrgud söögid, parim kohv kohvik Kokomolt – ja see kõik veel sätituna visuaalsesse ilu-harmooniasse Hannes Praksi poolt. Parem ja toredam ei saagi olla, oli oivaline päev, mis jääb pikaks ajaks meelde.”

„Seda sündmust on oodanud need, kellele suured ja rahvarohked üritused enam ei istu,“ kommenteerib Kahvliahvi Metsakohviku raames avantüürkohvikut pidanud kohviku Diip peakokk Toomas Lääts. „Metsateema oma maitsetes, meeleoludes ja värvides on olnud mulle väga inspireeriv, ajutise kohviku tegemine oli mõnes mõttes ränk töö, aga samas ka imeline puhkus.“

Vaata ka Siim Vahuri galeriid

Lisa kommentaar