Kadri Kruus tähistab omanimelise brändi sünnipäeva

17. novembril tähistab Kadri Kruus Tallinna Linnateatris omanimelise koti- ja aksessuaaribrändi 5. sünnipäeva uue kollektsiooni esitlusega. Kollektsiooni EGO edasiarendus toob lavale uues kuues tradistioonilised käsitöövõtted ja klassikalised vormid.

minibag1

Foto: Toomas Pippar

Vahel tuleb unustada kõik muu ja mõelda ainult enda peale. Eriti kui asi puudutab käekotte – nõnda võiks kõlada Kadri Kruusi teviis. Kollektsioon EGO väljendab seda parimal võimalikul moel. 100 % nahast valmistatud käekottide hulgast leiab nii klassikalise siluetiga ajatuid kaaslasi kui ka erilisi ainueksemplare. Igal EGO kollektsiooni kotil on oma funktsioon, mis muudab nad vastupandamatult vajalikuks.

Kollektsiooni luues püüdis Kadri ühendada edeva praktilisusega. 60ndate hõnguga kotivorm seob endas klassikalised nahatehnikad ja erifaktuurilised- ja metalliknahad. EGO kollektsioon  on kantud mõttest, et kott võib olla nagu sõber, kelle käele nõjatuda, kui tunne on ebakindel.

Kollektsiooni EGO võib tõsta ka maailmaränduri staatusesse. Septembri lõpus sammusid Kadri Kruusi EGO kolletsiooni kotid käsikäes Oksana Tanditi rõivastega esmakordselt Washingtoni moenädala lavalaudadel.

Kadri Kruus on rahvusvaheliselt tunnustatud nahadisainer, kelle töös kohtuvad kaasaegne disain, funktsionaalsus ja kvaliteetsed materjalid. Käsitööliste iidsetes traditsioonides peituv kirg ja hool, on kandunud ka Kadri igapäevatöösse.  Kadri Kruusi loominguga on võimalik tutvuda veebis aadressil  https://www.kadrikruus.com ja tema Tartu mnt 80K asuvas stuudios.

Lisa kommentaar