Kadri Kruus ootab uude stuudiosse külla

Juba sel laupäeval, 26. jaanuaril ootab aksessuaaridisainer Kadri Kruus külla enda uude stuudiosse, et tutvustada kevadist kotivalikut. Lisaks on koos Kadriga moekal pärastlõunal huvilisi rõõmustamas ka igapäevaselt Austraalias resideeruv ehtedisainer Eliise Maar.

Kadri_Kruus_foto_SergeiZjuganov.

Kadri Kruus. Foto: Sergei Zjuganov

Kadri Kruus jagab heal meelel vihjeid kevadistest aksessuaaritrendidest: „Sel hooajal on über-moekad eelkõige suured kandekotid, mis mahutavad kõik vajaliku ja loomulikult ka mittevajaliku.“ Samas tunnistab ta, et iga naise garderoobi võiks kuuluda klassikaline ridikül, mis sobiks ühteviisi hästi presidendi vastuvõtule ja igapäevaseks kandmiseks. „See ei pea aga olema traditsiooniliselt must, vabalt võib eksperimenteerida erinevate värvitoonidega – näiteks sinise, kuldse või pastellroosaga,“ julgustab disainer olema mängulisem.

Eliise_Maar

Eliise Maar. Foto: Erakogu

Eliise Maar on eestlannast ehtedisainer, kelle loomingut on tutvustatud ka Vogue’i lehekülgedel. Tema ehtekollektsiooni keskmes on klassikalised kõrvarõngad ja kaelakeed. Samuti on just selle pärastlõuna raames võimalik endale valida ning ette tellida ka abielusõrmuseid.

Kadri Kruusi ja Eliise Maari ühine aksessuaaripärastlõuna toimub 26. jäänuil kell 13.00-18.00 Kadri Kruusi stuudios aadressil Pärnu mnt 20a, Tallinn.

Lisa kommentaar